Neler Yeni

İnce Hesap (Gaming Gecesi) Mağduruiyeti

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Dün belirttiğim stok sayımı yapılmış ve stokta da çıkmamış fazla. Yanı ne incehesap'ta ürün ne kargo da ne de bende. Birisi çaldı veya evrenin bir yerinde ürün kayboldu. Peki ne olacak derseniz 25 gün oldu hala belirsiz. Yöneticiye söyledik diyor bakalım kimse bu yönetici ne kadar verecek ne zaman karar verecek. Bu firmadan uzak durun artık açık açık söylüyorum kim ne derse desin.
İşin özü aras kurye ben almadım ürünü diyor yanı bana ulaşmış olması imkansız. Benlik bir durum yok ama iş ahlakından yoksun incehesap kaybettikleri ürünün parasını bana kesiyorlar. Kim bilir kim çaldı kim aldı parası benden çıktı.
THH bu durumda işe yarar mı acaba?

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
THH bu durumda işe yarar mı acaba?
Başvurdum ama 15 haziran'da açılacak ayrıca kaç aydır kapalı nasıl bir yoğunluk vardır tahmin edebilirsiniz. Bankada 30 gün civarı sürer diyor itiraz. Şuan yapabileceğim bir şey yok. Satış sözleşmesinde 30 günlük süre var haftaya pazartesi 30 gün oluyor onu bekliyorum.

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
Ne yazık ki bugünde kandırıldık. Güya yarın iade işlemi tamamlanacak denmişti dün ama gene yalan oldu. Zaten inanmamıştım. 26 gün oldu ha gayret 30 olacak.

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
Bugün sonunda depo birimi sonuçlandırdı ve topu finans birimine attı. Bakalım finans birimi de onaylarsa 5 gün içinde iade edilecekmiş. 28 günde depo birimi ile çözdük sorunu. Bakalım finans birimi ile kaç gün uğraşacağız.

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
Son kez güncellemek adına bugün itibariyle yanı tam bir ay sonra paramı iade ettiler. Ancak hayatımda ilk defa aylık konuşma paketimi bitirdim. Harcadığım çabayı tahmin edebilirsiniz ve siz uğraşmazsanız kimsenin umurunda değil. Bu kadar çabama rağmen tam bir ay sonra ancak alabildim paramı. Umarım bir daha bu tür bir durumla ne ben ne başkası karşılaşır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Bayram
Senin adına sevindim. Bunca uğraştan sonra paranı alman güzel bir şey. Fakat bu kadar uğraştırdıkları için karşı tarafın hiç ceza almayacak olması gerçekten adaletsizlik. Adamlar 1 ayda kim bilir senin paranın üzerinden kaç para kaldırdılar. Böyle şirketleri öyle cezalara boğmak gerekki bir daha sırtlarını doğrultamasınlar. Artık düzgün bir kontrol sistemi gelmeli bu sitelere. Milletin parasını hapsedip onun üstünden para kazanmak en büyük adiliktir. Umarım yakın zamanda yaptıkları bütün şerefs..liklerin cezasını bir şekilde çekerler.

• Beğen
Reaksiyonlar: aber

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
Senin adına sevindim. Bunca uğraştan sonra paranı alman güzel bir şey. Fakat bu kadar uğraştırdıkları için karşı tarafın hiç ceza almayacak olması gerçekten adaletsizlik. Adamlar 1 ayda kim bilir senin paranın üzerinden kaç para kaldırdılar. Böyle şirketleri öyle cezalara boğmak gerekki bir daha sırtlarını doğrultamasınlar. Artık düzgün bir kontrol sistemi gelmeli bu sitelere. Milletin parasını hapsedip onun üstünden para kazanmak en büyük adiliktir. Umarım yakın zamanda yaptıkları bütün şerefs..liklerin cezasını bir şekilde çekerler.
Hocam öyle bir seviyeye getiriyorlar ki artık paramı alayım da ne halleri varsa görsün diyor insan ama THH başvurumu geri çekmeyeceğim. Bir şey çıkacak mi kesinlikle hayır çünkü seninde dediğin gibi sistem onlardan yana tüketiciden değil. Zaten bir kez ceza yeseler bir daha kimseye böyle yapamazlar ama ne yazık ki kimsenin umursadığı yok. Burada bile hepimiz tüketiciyiz hepimiz aynı taraftayız ancak millet demediğini bırakmadı. Sanırsın incehesap babalarının şirketi.

Kneeford

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Mete
Benim ürünü 1 ayın sonunda kargoya vermişler yoldaymış şuan fakat ürün gelince geri incehesaba gidecekmiş nedenini soruyorum bilmiyorum diyor böyle rezalet bir firma görmedim

• Beğen

aber

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
ahmet ber
Benim ürünü 1 ayın sonunda kargoya vermişler yoldaymış şuan fakat ürün gelince geri incehesaba gidecekmiş nedenini soruyorum bilmiyorum diyor böyle rezalet bir firma görmedim
Şaşırmadım onlarca siteden alışveriş yaptım ki buna yurt dışı sitelerde dahil bu kadar rezilini daha görmedim. Şirkette kimin ne yaptığı belli değil bilen de yok.

Kneeford

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Mete
Bende bir edit yapayım siparişim üzerinden tam 40 gün geçti ve ürün bugün elime ulaştı benim acelem olmadığı için pek sorun etmedim ama huzursuz oldum yinede. Bu siteden alışveriş yapacaklar 2 kere düşünsün bence.

• Beğen

Kayrae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Kayra
Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum ve aranıza katıldım. Açıkçası biraz da acele ettim saat 10'a kadar bu mesajı yayınlamak ve başka kişilerin de aynı duruma düşmesini engellemeye çalışmak istiyorum.
08.05.20 tarihinde gaming gecesinden iki adet ürün aldım. Tam bir hafta sonra 15.05.20 tarihinde yanı bugün ürünlerden biri elime ulaştı. Ancak diğer ürün hakkında hiçbir bilgi alamamaktayım. Daha doğrusu muhatap bile bulamıyorum. Site üzerinden mesaj yazdığınızda cevap bile veremiyorlar. Çünkü kendileri de gönderildi mi gönderildi ise kargo takip numarası ne bilemiyorlar. Telefon ile ulaşmak ise imkansız. Ortalama 60-65 dakikada ancak müşteri temsilcisine ulaşabiliyorsunuz. İlk seferinde ulaştım o da durumu bilemedim ulaştırmaya çalışıyoruz gibi cümleler kurup geçiştirmeye çalıştı ve hattan düştü. Daha sonra üç kez aramamda da 60 dakika bekleyip sıra bana gelince hat düşüyor. Ne tesadüftür ki tam üç kez bu durum oldu. Gerçekten bugün tüm öğleden sonramı müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için geçirdim ama başarılı olamadım. Gelmeyen ürün için iade talebi oluşturdum ona da hala cevap yok. İşin ilginç yanı bana daha bir haftadır temin edemedikleri ürünü bu gece de 30 adet stok ile satışa sundular. Ben daha geçen haftadan beri teslim alamadım bu hafta sipariş verenler ne yapar artık siz düşünün. Yazılanları okuyana tavsiyem bu siteden ve gaming gecesinden uzak dursun. Stoklarında olmayan malı satıyorlar hem de stoktan hızlı kargo yazıyorlar. Ama bir hafta da iki günlük mesafeye gelemiyor veya gelmeyi geçtim kimse kargoya verilip verilmediğini bile bilmiyor. Varsın 50-100 TL fazla verin. En azından benim gibi başınız ağrımaz. Önümüzdeki 2-3 gün içerisinde de sonuç alamazsan tüketici hakem heyetine başvuracağım çünkü başka bir şekilde çözebileceğimi pek inanmıyorum. Herkese selamlar, saygılar.
hocam bende gaming gecesinden ürün aldım 4-5 gün oldu kargoya verilmemişti bi baktım ertesi gün kargo geldi belki de siteye girilmemiştir seninki de

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,904
Üyeler
138,438
Son üye
diamond13
Top Bottom