Neler Yeni

Yardım İnce hesap sipariş

ckmrsn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ersin Çakmak
Arkadaşlar merhaba 11 nisandan sonra İncehesap tan sipariş verip de eline ürünü ulaşan oldu mu ? Ben siteden 10 nisan cuma günü gaming gecesinden ekran kartı ve ram sipariş verdim elimdeki laptobu mu sonraki gün satabilince de pc toplama sihirbazından geri kalan sistemi topladım montajı da seçtim ( 11 nisanda verdim siparişi ) bana ayın 15 inde sistemimin montajlandığı kargo sırası beklediği söylendi halen kargoya verilmedi ne kadar mesaj atsam da şablon mesaj atıyorlar. Acaba 11 nisandan sonra sipariş veripde eline ulaşan var mı bana sürekli şablon mesajlardan yoğunluk var deniyor benim cumaya yetişmesi gereken ödevlerim var ve ben bunların kargosunu bekliyorum elden de teslim edemeyeceklerini söylüyolar gidip almaya da razıyım.
Ek 1 : 13 nisanda da 7 iş günü içerisinde tarafıma ulaştırılacağı söylendi.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Cuma günü Gaming Gecesinden SABER RGB siparişi verdim.
Bugün 12:00 - 13:00 gibi geldi.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

ckmrsn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ersin Çakmak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim bu mağduriyetten kurtulmamın bir yolu var mıdır artık çok sıkıldım bıktım mesaj atmaktan mail atmaktan çağrı merkezini aradğımda zaten sıra gelmiyor tanıdığı bişeyi olan yokmu yardımcı olabilecek ?

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Benim bu mağduriyetten kurtulmamın bir yolu var mıdır artık çok sıkıldım bıktım mesaj atmaktan mail atmaktan çağrı merkezini aradğımda zaten sıra gelmiyor tanıdığı bişeyi olan yokmu yardımcı olabilecek ?
Aynı gün İstanbul'da oturan arkadaşa da SABER RGB + SENDO MATTE aldık.
Onlar da bugün öğlen saatlerinde gelmiş

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,805
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Arayıp sipariş geciktiği için iptal etmek istediğinizi söyleyin yarın gelir üstadım.

ckmrsn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ersin Çakmak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı gün İstanbul'da oturan arkadaşa da SABER RGB + SENDO MATTE aldık.
Onlar da bugün öğlen saatlerinde gelmiş
Çıldırıcam ya ödevlerim olmasa tamam haftaya gelsin ben bunlar yüzünden dersten mi kalacağım ya koskoca bir haftayı geride bıraktık daha da fazlasına gidiyoruz adamlar kargoya vermiyor ya ekran kartı elimde bir haftadır bakışıyorum çıldırıcam ya dalga geçiyorlar benimle ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arayıp sipariş geciktiği için iptal etmek istediğinizi söyleyin yarın gelir üstadım.
Reis bugün aradım 23 kişi sıradaydı 56 dk bekleme süresi diyordu mesaj olarak attım çarşambaya kadar verilmezse iade etmek istiyorum diye şablon mesaj olarak en kısa sürede verilecektir faso fiso kafayı yemek üzereyim

Behram

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Abdurrahman

Bankayı ara yada git aldığım ürün gelmedi para geri iade iste gitsin İncehesap düşünsün.

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,805
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Çıldırıcam ya ödevlerim olmasa tamam haftaya gelsin ben bunlar yüzünden dersten mi kalacağım ya koskoca bir haftayı geride bıraktık daha da fazlasına gidiyoruz adamlar kargoya vermiyor ya ekran kartı elimde bir haftadır bakışıyorum çıldırıcam ya dalga geçiyorlar benimle ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis bugün aradım 23 kişi sıradaydı 56 dk bekleme süresi diyordu mesaj olarak attım çarşambaya kadar verilmezse iade etmek istiyorum diye şablon mesaj olarak en kısa sürede verilecektir faso fiso kafayı yemek üzereyim
İncehesap kötü dediğimde fepe ürünleri bi tek o satıyor fepe fepeee diye gezenler böyle olaylarda suspus kalıyor.
KLASİK BİLDİĞİMİZ İNCEHESAP

ckmrsn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ersin Çakmak
İncehesap kötü dediğimde fepe ürünleri bi tek o satıyor fepe fepeee diye gezenler böyle olaylarda suspus kalıyor.
KLASİK BİLDİĞİMİZ İNCEHESAP
Daha öncesinde de sipariş ettiğim çok ürün oldu hiçbir sıkıntı yaşamadım ama pc toplama konusunda toplama sihirbazı ve montaj istemenizi kesinlikle önermiyorum parça parça gelsin kendiniz uğraşıp da montajlayın böyle beklemeyin lanet olsun dedirttiler

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,805
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Daha öncesinde de sipariş ettiğim çok ürün oldu hiçbir sıkıntı yaşamadım ama pc toplama konusunda toplama sihirbazı ve montaj istemenizi kesinlikle önermiyorum parça parça gelsin kendiniz uğraşıp da montajlayın böyle beklemeyin lanet olsun dedirttiler
Montajı bahane ediyorlar hocam haklısınız.

Behram

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Abdurrahman
Chargeback yani Harcama İtirazı İmkanı
Ters ibraz, chargeback gibi isimlerle de ifade edilen harcama itirazı aslında kredi kartı ile yapılan tüm alışverişler bakımından geçerli olmakla birlikte internet üzerinden yapılan alışverişin çok büyük bir bölümü kredi kartı ile yapıldığından burada bahsetmek istedik. Kredi kartıyla gerçekleştirdiğiniz bir hizmet veya ürün alım işleminde eğer satın aldığınız hizmet size sunulmadıysa ya da ürün tarafınıza teslim edilmediyse bankanıza harcama itirazında bulunmanız mümkün.

Ürün veya hizmet hiç veya gereği gibi sunulmamış ise ödeme tarihinden itibaren 120 gün içerisinde bankanızdan para iadesi talep edebilmektesiniz. Talebinizden sonraki süreç banka tarafından takip edilmektedir. Bankanız ödeme yaptığınız işyerinin kredi anlaşmasını yaptığı banka ile iletişime geçmekte, o banka da kendi müşterisine yapılan alışverişle ilgili ürün veya hizmetin ifasına ilişkin belgelerini sunması için süre vermektedir. Bu süreç sonunda satıcının hizmeti veya ürünü teslim ettiğini ispatlayamaması halinde kredi kartınızdan çekilen para kartınıza iade olmaktadır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,167
Üyeler
153,345
Son üye
messivekili
Top Bottom