Neler Yeni

Yardım İnce hesap sipariş

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Ünsal
Dediğim gibi kendim sistem toplamak istiyordum, bu işlemciyi sectigimde ellerinde stok yoktu, sonra bu hazır sistem geldi, şaşırdım ama bilmediğim bir şirket politikalari varsa, yani bu sisteme stok saklamak gibi kimseyi zan altında bırakmak istemem.

vpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
omer
Aynen 10 gün yazıyor ama ınsallah erken gelir ben de ramazan geldi diye alayim dedim evde sıkılmayayım diye eğer 15 gün de gelirse ramazan-ı yarılarız boşuna almış olurum 😂😂 . Senden ricam eğer kargon gelirse bana yazabilir misin . Aynı şekil ben de sana yazarım. Merak ediyorum da ondan
Hocam arkadas ta buradan monitör almıştı. Kargo firması kargoları almıyor falan demişler korona dan ötürü. Kargo firmaları da patladı muhtemelen karacuma gibi. Ankarada olan varsa arabayla gidip alalım :D

ckmrsn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ersin Çakmak
Hocam arkadas ta buradan monitör almıştı. Kargo firması kargoları almıyor falan demişler korona dan ötürü. Kargo firmaları da patladı muhtemelen karacuma gibi. Ankarada olan varsa arabayla gidip alalım :D
Elden almaya izin vermiyolarki ben yazdım gelip alayım diye yok diyorlar

• Beğen
Reaksiyonlar: vpro

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Arkadaşlar merhaba 11 nisandan sonra İncehesap tan sipariş verip de eline ürünü ulaşan oldu mu ? Ben siteden 10 nisan cuma günü gaming gecesinden ekran kartı ve RAM sipariş verdim elimdeki laptobu mu sonraki gün satabilince de pc toplama sihirbazından geri kalan sistemi topladım montajı da seçtim ( 11 nisanda verdim siparişi ) bana ayın 15 inde sistemimin montajlandığı kargo sırası beklediği söylendi halen kargoya verilmedi ne kadar mesaj atsam da şablon mesaj atıyorlar. Acaba 11 nisandan sonra sipariş veripde eline ulaşan var mı bana sürekli şablon mesajlardan yoğunluk var deniyor benim cumaya yetişmesi gereken ödevlerim var ve ben bunların kargosunu bekliyorum elden de teslim edemeyeceklerini söylüyolar gidip almaya da razıyım.
Ek 1 : 13 nisanda da 7 iş günü içerisinde tarafıma ulaştırılacağı söylendi.
Sistemlere sanırım 10 iş günü diyorlar yani 1 mayısa kadar yolu var.

Yusuf_Yuşâ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,128
İsim
Yusuf Yuşa Arslan
Ben İncehesap ile ilgili bu kadar olay gördükten sonra hiçbir şey almam artık... Şu sıralar herkes şikayetçi.

ckmrsn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ersin Çakmak
Sistemlere sanırım 10 iş günü diyorlar yani 1 mayısa kadar yolu var.
Ne alaka 1 mayıs kanka 11 nisanda verdim siparişi hadi 10 iş günü olsun 29 u oluyor bu sokağa çıkma yasaklarını da çıkardığım zaman iş günlerinden ?

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Ne alaka 1 mayıs kanka 11 nisanda verdim siparişi hadi 10 iş günü olsun 29 u oluyor bu sokağa çıkma yasaklarını da çıkardığım zaman iş günlerinden ?
17 nisan sandım sipariş tarihini o zaman da 29 nisan 1 mayısa pek uzak değil ayın 26sı gibi gelebilir benim tahminim bir kaç güne gelir.

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
Harunckr
Merhabalar herkese,
El capitan için gecikme sebeblerinin ellerinde Ryzen 5 3600stoklari yoktu. Yaklaşık 15-20 gündür bu siteyi takip ediyorum donanım arşivini takiben bu işlemciyle kendim sistem oluşturmaya çalışırken zaten bu işlemcinin stoğu bitmişti şimdi yaklaşık 270 sipariş için stok beklenmesi muhtemel inşallah yaniliyorumdur. Konu hakkında ayrıntılı bilgisi olan varsa paylaşımı için şimdiden teşekkürler.
Böyle bir şey varsa direk iptal ederim. Stok yokken ürün satmak nedir ya ? Ki ben dolarımı bozdurdum aldım tl iadesi yaparlarsa çok zarara girerim. Direk tüketici hakları yönünden bastırırım. Benim zamanım değerli. Tatilimde kullanmadıktan sonra yemişim indirimini de pcsini de. Umarım öyle bir şey yoktur

ckmrsn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ersin Çakmak
17 nisan sandım sipariş tarihini o zaman da 29 nisan 1 mayısa pek uzak değil ayın 26sı gibi gelebilir benim tahminim bir kaç güne gelir.
Umarım gelir artık cidden sabrım kalmadı yeter

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Böyle bir şey varsa direk iptal ederim. Stok yokken ürün satmak nedir ya ? Ki ben dolarımı bozdurdum aldım tl iadesi yaparlarsa çok zarara girerim. Direk tüketici hakları yönünden bastırırım. Benim zamanım değerli. Tatilimde kullanmadıktan sonra yemişim indirimini de pcsini de. Umarım öyle bir şey yoktur
Sanırım hazır pc için stoklar ayrı çünkü 3600 neredeyse hiç stoklara girmiyor veya sattıları bazı ramler stokta yok ama sipariş edersen geliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Ünsal
Ben İncehesap ile ilgili bu kadar olay gördükten sonra hiçbir şey almam artık... Şu sıralar herkes şikayetçi.
Aslında biz zorluyoruz hocam şansımızı, Çin'de bu kriz varken fabrikalar ofken daha evvel bu tarz sıkıntılar yasanmiyordu, bu aralar herkesin dökün al ürünlere yönelmesi lazım yoksa madur oluyoruz,

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
559
İsim
Harunckr
Aslında biz zorluyoruz hocam şansımızı, Çin'de bu kriz varken fabrikalar ofken daha evvel bu tarz sıkıntılar yasanmiyordu, bu aralar herkesin dökün al ürünlere yönelmesi lazım yoksa madur oluyoruz,
Fabrikalar of değil kardeşim gayet hepsi çalışıyor. Tek sıkıntı kargolama

Top Bottom