Neler Yeni

İnce hesap su koyuverdi

RmzDayi

80+ Silver
iyi sabırlısın ben iptal ederdim

• Beğen
Reaksiyonlar: Ak'f

Braveman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Cesur
Elle çıkarılabilir silikon ile gönderilmektedir yazmışlar da o yüzden dedim, yakın zaman da bende alacağım ve son olarak ödeme yöntemini nasıl yaptınız ?
Taksiti sevmediğim için peşin :) kırmızı meşin :). O dediğin Ram mevzusu herzman olmayabiliyor. Mesela ekran kartı demonte geliyor deniyor ama aldığın karta bağlı. Mesela 1650 kartı monte geliyormuş diye duydum. Bunları sorun etme kardeşim. Basit meseleler. Kesinlikle öneririm gayet güvenilir ve hızlı

• Beğen

Violynn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Efe Özkol
Arkadaşlar 21 mayısta sipariş vermiş olduğum ve bugün itibari ile 21.günü biten 7 bin tllik sistemim hala montaj aşamasında.Sistemi oluştururken seçmiş olduğum CMT340 tipi kasa stoklarında kalmamış,dalga geçer gibi bunu 15 gün geçtikten sonra arayıp söylediler.Şuan linkte bulunan Asus vento tipi kasaya sistemi kurabileceklerini soylediler nalet ettim kabul ettim.Şimdide önce salı günü kargoya verilecek denildi sonrada çarşamba denildi ama geçtik kargoya verilmesini ürün hala montaj aşamasında gözüküyor.Hevesle sipariş verdiğim incehesap beni kendisinden son derece soğuttu.Zorunlu olmadıkca asla ürün almanızı tavsiye etmiyorum.
ben de 27 mayısta sipariş verdim 5 gündür montaj aşamasında gözüküyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

faturası kesilmiş dün, seninki kesildi mi?

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
1
iş olmasa iş yok diye ağlarlar, iş olunca da yoğunuz diye ağlarlar..

Yapamıyorsanız gidin arkadaşım bu piyasadan, insanları ne mağdur ediyorsunuz..
Ne kargo şirketlerinin yoğun olduğuna inanıyorum, ne de bu tarz işletmelerin.
İşsizlik rakamları açıklandı, herşeyin bir çözümü gayet basit var..
Sadece işlerine gelmiyor.

Cerkutay

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar 21 mayısta sipariş vermiş olduğum ve bugün itibari ile 21.günü biten 7 bin tllik sistemim hala montaj aşamasında.Sistemi oluştururken seçmiş olduğum CMT340 tipi kasa stoklarında kalmamış,dalga geçer gibi bunu 15 gün geçtikten sonra arayıp söylediler.Şuan linkte bulunan Asus vento tipi kasaya sistemi kurabileceklerini soylediler nalet ettim kabul ettim.Şimdide önce salı günü kargoya verilecek denildi sonrada çarşamba denildi ama geçtik kargoya verilmesini ürün hala montaj aşamasında gözüküyor.Hevesle sipariş verdiğim incehesap beni kendisinden son derece soğuttu.Zorunlu olmadıkca asla ürün almanızı tavsiye etmiyorum.
incehesap bi sistemi geç gönderir ama sağlam gönderir

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Bahadır ÖZTÜRK
Gelişmelerden haberdar edeceğim arkadaşlar.

• Beğen

Rulez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Kerem
GameGaraj dan aldım 2 günde geldi tavsiye ederim çok iyi çalışıyolar.

• Beğen

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
İade yapın.

• Beğen

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,310
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Taksiti sevmediğim için peşin :) kırmızı meşin :). O dediğin RAM mevzusu herzman olmayabiliyor. Mesela ekran kartı demonte geliyor deniyor ama aldığın karta bağlı. Mesela 1650 kartı monte geliyormuş diye duydum. Bunları sorun etme kardeşim. Basit meseleler. Kesinlikle öneririm gayet güvenilir ve hızlı
Siteyi biliyorum zaten de o bahsettiğiniz gibi monte şekilde gelmesinin imkanı yok soket kırılır kartta kirilkr

• Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
ulaş uluhanlı
hocam bende dava etmiştim tüketici haklarına benimle takınılan davranıştan dolayı bende nisanın 21inde n11 ve ince hesaptan ürün söyledim nolur nolmaz diye n11 den söylediğim 2günde geldi ince hesaptan söylediğim adresi doğru yazmama rağmen başka adrese gönderilmiş evde boşmuş 2 hafta boş eve gitti geldi ben o sırada kargo şirketiylede temas halindeyim ince hesapla 2 kısmı konferans görüşmesine aldım. Birbirlerini yediler . İncehesap müşteri hizmetleri rezalet. Hiç bir zamanda önermiyorum pandemiyi bahane ettiler 2 günde gelen ürünü söyleyince aynı kargo firmasından daha önce söylediniz de yalan atıyorsunuz gibi laflar söylediler gösterincede susup ha peki diyebildiler :)

• Beğen

Adolf Hitler

80+ Bronze
İncehesap pişmanlıktır..

Top Bottom