Neler Yeni

İndirimdeyken Rust Alınır mı?

AnormalTavuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Efehan
Son düzenleme:

Sanrı

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Selim Çelik
saçmalamak değil kendi düşüncem ve rust eski bir oyun bana göre 200 liraya değmez
Eski de değil ayrıca. Taş gibi duruyor oyun. 2013 çıkması ama full release 2018 falandı yanlış hatırlamıyorsam. Oyunda yapabileceklerinin sınırı yok. Gayet değer.

Tsunade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Tsunade m
Rust eski oyun mu? Oyunun ilk çıktığı ile şuanki haline bir bakın derim. Aim server,yapı server,pvp,combat,raid server,topluluk&resmi server gibi bir cok amaçlı eğlenceli oyun ve sürekli güncelleme gelen yenilikli oyun. Tek sıkıntısı oyunun. Sistem gereksimi,iyi bir internet,iyi bir oyunculuk. :)
hocam galiba yazan arkadaşlar yanlış anlamış beni evet grafikleri güzel biliyorumda 200 lira benim için fazla onun için hikayeli oyun öneririm rustda oynamışlığım var eskiden bir arkadaşımda bakmıştım oyuna güzel oyun hakkını yemiyeyim ama 200 liraya taş gibi hikayeli oyunlarda alınabilir o yüzden öyle dedim arkadaş online oynamak istiyorsa güzel tercih

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Ali

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Ali
Şu anlık Rust aldım, 20 TL de cashback geldi :D teşekkür ederim fikirleriniz için. Başka online oyun öneriniz varsa alabilirim.

etnetalw

80+ Bronze
hocam galiba yazan arkadaşlar yanlış anlamış beni evet grafikleri güzel biliyorumda 200 lira benim için fazla onun için hikayeli oyun öneririm rustda oynamışlığım var eskiden bir arkadaşımda bakmıştım oyuna güzel oyun hakkını yemiyeyim ama 200 liraya taş gibi hikayeli oyunlarda alınabilir o yüzden öyle dedim arkadaş online oynamak istiyorsa güzel tercih
Tercih meselesi tabii ki. Rust pahalı olması aslında birazda cok fazla resmi sunucusu var ve 200+ çektiği için 500 filen. Makinaları güçlü ve veri merkezlerde barınmakta bir cok ülkede sunucuları vardı genelde ovh datacenter tercih etmekteler. Maliyet ondan yüksek olabilir. Rusta zam gelcek diyenler var birde bilemiyorum. Ben 14tl gibi aldım zamanında.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu anlık Rust aldım, 20 TL de cashback geldi :D teşekkür ederim fikirleriniz için. Başka online oyun öneriniz varsa alabilirim.
Hayırlı olsun. ☺️

Top Bottom