Neler Yeni

İninal kart sizce iyi mi??

Kit Snicket

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
312
İsim
Ahmed Esad Çetinkaya
ben xbox one uyeliği için kullanıyorum ininalı . papara daha mantıklı ama hiç ugrasamıcam

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,492
İsim
Taha yücel
tosla al veya papara ama tosla öneririm kampanyaları çok fazla
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende toslada var paparada ikisede gayet güzel ama epin felan alıcağım zaman oyun tosla kullanıyorum iade veriyor geri

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ömer
Ben papara tarafındayım ininal kullanıyordum hep komisyon kesiyor aylık ücret vs arkadaşım sayesinde papara black card geçtim kart ücretsiz sitesinden evine getiriyorlar postayla hiçbir yükleme, aylık ücreti yok üstelik para da çekebiliyorsun bende kesinlikleee papara.

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Sadece cash back ve 0 komisyon için bile papara piyasanın en iyisi.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,670
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
İninalin mastercard la ilk anlatigi donem minecraft premium 30 tl iken alip kullandim gecen sene papara ya gectim ve dedim ki ben bosuna ininaldaymisim her ay 2 tl transferde ucret kesme falan bos ininal papara adamdir

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
Eski kartlarında inial aylık 1.25 tl para alıyordu galiba o çok kötü bir özellik az kullanan birisi ise tavsiye etmem soyle bir şey var eger 18 yaşından küçük isen annen veya baban ile ziraat bankasına gidip işte ben kart çıkarmak istiyorum dicek velin ama kartın üstünde senin adın yazıcam fakat sistemde kart sahibi velin olucak 18 gecince kart tamamen senin adına olucak hem aylık kesilen ücretten kurtulursun hemde senin adına temasız işlemler yapabileceğin bir kartın olur ücretsiz alıyorsun alirken tavsiyem temassız olsun de 1 2 hafta içinde evinize ptt kargo ile gelicek.

alperenn01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Alperen Ceylan
Instagram
Alperen.cyln
Papara daha iyi

Top Bottom