Neler Yeni

Instagrama giremiyorum

daskuza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
onurcan bali
İlgilendiği Kategoriler
Flutter, robotik kodlama, python
Instagram hikayelerini indiren bir uygulama kullanıyorum bugün bu uygulamaya giriş yaptım sonra uygulama hesabımdan çıkış yaptı defalarca denememe rağmen bir daha hesabıma girmedi sonra Instagram uygulamasına girip şifremi değiştirdim şifremi değiştirdikten sonra uygulama beni attı ve giriş yapmıyorum görseldeki hatayı veriyor
WhatsApp Image 2022-09-23 at 12.00.44.jpeg

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Hasan Erener
Aynı hatayı Çarşamba gece 23.00 da almaya başladım. Bende bu tarz programlar kullanıyordum. Dün 23.00 da giriş yapmayı denedim ve girebildim. Yani hesabınız ban yemiş kısaca. Benim banım 24 saat sürdü. Sizin de öyle olur diye tahmin ediyorum. Not olarak programları sildim. Ama yine takipten çıkanları görmek için bir program arayışı içindeyim. Geri takip etmeyenleri Instagram gösterse de böyle şeyler ile uğraşmak zorunda kalmasak keşke.

daskuza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
onurcan bali
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı hatayı Çarşamba gece 23.00 da almaya başladım. Bende bu tarz programlar kullanıyordum. Dün 23.00 da giriş yapmayı denedim ve girebildim. Yani hesabınız ban yemiş kısaca. Benim banım 24 saat sürdü. Sizin de öyle olur diye tahmin ediyorum. Not olarak programları sildim. Ama yine takipten çıkanları görmek için bir program arayışı içindeyim. Geri takip etmeyenleri Instagram gösterse de böyle şeyler ile uğraşmak zorunda kalmasak keşke.

Cevabınız için teşekkür ederim

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

İnstagram göstermiyor mu zaten ? Bana bildirim atıyor arada bir sen takip ediyorsun ama o takip etmiyor diye.

daskuza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
onurcan bali
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kusura bakmayın yazmayı unuttum şakşukacının dediği gibi oldu 1 gün sonra instagram hesabım düzeldi yani 1 günlük ban yemişim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,539
Üyeler
140,515
Son üye
hipopotam
Top Bottom