Neler Yeni

🔥İndirim İNTEL ARC A750 5200 TL

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
mecit burak kılıç
gülenler neden güldü anlamadım tdp değeri yüksek kart alev gibi ısınıyor intelin ilk ekran kartı antialishing teknolojileri fsr ile dlss gibide değil kart ucuz diye atlamayın oyunların %40ında sorunlu kart

Pariah

80+
gülenler neden güldü anlamadım tdp değeri yüksek kart alev gibi ısınıyor intelin ilk ekran kartı antialishing teknolojileri fsr ile dlss gibide değil kart ucuz diye atlamayın oyunların %40ında sorunlu kart
ikinci el sistem çıkması ayrıca dikkatli olun. fatura başkası üzerine olacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu çok bilinmedik bilmem ne bilişim ve bilmem ne tech firmalarının genellikle piyasadaki uygun fiyatlı hazır sistemleri alıp tek tek parça halinde sattığını düşünüyorum. ve onlardan yapılacak alışverişlerin de sağlıklı olacaüını düşünmüyorum. dolaylı yoldan ikinci ele kayıyor bu alışveriş.
Tespit doğru, bugün varlar yarın yoklar belki. Gidin fb gruplarında filan pazarlık yapın daha ucuza 4000 e filan alırsınız. bunun da faturası kesilmiş garantisi başlamış başkası üzerine bunu bilerek almalı.

Ayrıca elektrik faturasını ağlatabilen bir kart. Boşta güç tüketimi yüksekmiş ama bir ayarla (!) düşürülüyormuş.
Users will need to go into their PC's BIOS and configure a pair of advanced PCI Express power management settings—the "Native ASPM" (or active-state power management) setting should be enabled, and the "PCI Express root port ASPM" setting should be enabled and set to "L1 Substates." You'll also need to set the PCI Express Link State Power Management setting to "maximum power savings" in Windows' advanced power options settings

Son düzenleme:

ihaveful79

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Efe
Ytd açılımı ne hocam ?
genellikle 'Yatırım Tavsiyesi Değildir' anlamı taşır ben de kendi önerilerimi sunarken, ben olsam ne yapardım şeklinde cevaplar halde yorumları yazarım ama yine de son kararı siz verin bu benim fikrim anlamında tavsiye değildir demek isterim.. Aslında kripto paraIar için kullanılıyor genelde ama ben de bu şekilde değerlendiriyorum

walter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Harun Önder

Bor4

80+ Bronze
Rx 6600 daha mantikli ama butce cikmazsa a750.idare eder

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,119
İsim
Ömer
genellikle 'Yatırım Tavsiyesi Değildir' anlamı taşır ben de kendi önerilerimi sunarken, ben olsam ne yapardım şeklinde cevaplar halde yorumları yazarım ama yine de son kararı siz verin bu benim fikrim anlamında tavsiye değildir demek isterim.. Aslında kripto paraIar için kullanılıyor genelde ama ben de bu şekilde değerlendiriyorum
Teşekkürler hocam çok açıklayıcı oldu :D

Zechion

80+ Silver
Arkadaşlar al sat için gider mi ? Ona göre alacağım. Düzenleme : Gitmezmiş.

torojan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
abdullah ferhat yılmaz

JSezar

80+ Silver
4060Tİ dan bile daha fazla elektrik tüketiyor. 100w falan çekse düşünmem alırdım.
Oyuna göre değişir ama yükte o civarda güç tüketimi.Boşta anlamsız yere fazla.6w düşürmenin yolu var fakat ben başaramadım.

Zeus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
zeus k
Hemen çektim bir tane

JSezar

80+ Silver
5 bine bedava.umarım eskisi gibi 10k'ya a750 sistemler çıkar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,832
Üyeler
152,971
Son üye
pekiburak
Top Bottom