Neler Yeni

🔥İndirim İntel ARC A750 6750 TL 🔥🔥🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ukhai

80+ Bronze

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
861
İsim
Arda doğan

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,738
İsim
Eren Yeager

Knispel

80+ Bronze
Ben kendi şirketimin patronuyum diyorum emirler altındasın diyorsun devletin bünyesinde dahi olsan belli başlı emirleri alan sensin
Şirket dediğin yer her esnafın sahip olduğu bir dükkan. Televizyon tamircisinden tut ayakkabı satan esnafa kadar zaten herkes ticaretle uğraşıyor bunun mahareti ne? Ben Türkiye'de Ankara Üniversitesinden mezun olduğum sırada hocalarımın yeteneğimi görmesi sayesinde 3 farklı ülkeden teklif aldım ve bunun için uğraş verdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boşuna açıklama yapıyorsun bunlara AKP'lidir bunlar
AKP'li değilim ama konuda yaptığın savunmalar tam bir AKP'linin kendini savunması gibi

Ukhai

80+ Bronze
Hayır yapmış olduğu hizmete göre benim vermiş olduğumuz vergi devlete kargolar ise kargo şirketlerine kargo şirketleri ise tırcılara kadar iniyor yani ben dünya genelinde çoğu alanda işe yarıyorum
Herkes zaten dolaylı yoldan birbirlerini parasal anlamda destekliyor. Marketten herhangi bir ürün aldığında KDV'si devlete gidiyor ve bütün her yerde o para harcanıyor belki de yaptığın alışverişte paran 100lerce farklı yere dağılıyor bu doğru bir mantıksa herkes senin işini yapıyor o zaman.

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
861
İsim
Arda doğan
Şirket dediğin yer her esnafın sahip olduğu bir dükkan. Televizyon tamircisinden tut ayakkabı satan esnafa kadar zaten herkes ticaretle uğraşıyor bunun mahareti ne? Ben Türkiye'de Ankara Üniversitesinden mezun olduğum sırada hocalarımın yeteneğimi görmesi sayesinde 3 farklı ülkeden teklif aldım ve bunun için uğraş verdim.

AKP'li değilim ama konuda yaptığın savunmalar tam bir AKP'linin kendini savunması gibi
Boş yapan sizlersiniz fanboyluk ile millete hakaretler yağdıran sizlersiniz ayrına profilimde Atatürk olmasına rağmen bana akp'liler gibi demeniz ayrı bi zeka seviyesi o kadar üniversiteye rağmen

Knispel

80+ Bronze
Boş yapan sizlersiniz fanboyluk ile millete hakaretler yağdıran sizlersiniz ayrına profilimde Atatürk olmasına rağmen bana akp'liler gibi demeniz ayrı bi zeka seviyesi o kadar üniversiteye rağmen
AKP ile alakalı sana ne dedim? Alıntıladığım mesaj sana değil bir üstteki kişiyeydi bunu bile okuyamıyor musun gerçekten?

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
861
İsim
Arda doğan
Herkes zaten dolaylı yoldan birbirlerini parasal anlamda destekliyor. Marketten herhangi bir ürün aldığında KDV'si devlete gidiyor ve bütün her yerde o para harcanıyor belki de yaptığın alışverişte paran 100lerce farklı yere dağılıyor bu doğru bir mantıksa herkes senin işini yapıyor o zaman.
Senin 10 lira'mı destek yoksa benim 1000lira'mı?

Ukhai

80+ Bronze
Senin 10 lira'mı destek yoksa benim 1000lira'mı?
Neye ne kadar yatırımım olduğunu nereden biliyorsun? İleride alacağım bir arabanın yarısı devlete gittiğinde öne mi geçmiş oluyorum? Yaptığın aldığın her şey zaten vergiye düşüyor.

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
861
İsim
Arda doğan
AKP ile alakalı sana ne dedim? Alıntıladığım mesaj sana değil bir üstteki kişiyeydi bunu bile okuyamıyor musun gerçekten?
Aga kusura bakma yanlış okumuşum bi an birde witcher 3 ile alakalı konu+mousepad konusuna yazınca kafa karıştı bunlar zaten deli ediyor'ki egolu ve küfürlü bir şekilde konuşuyorlar report bastım direk

Neye ne kadar yatırımım olduğunu nereden biliyorsun? İleride alacağım bir arabanın yarısı devlete gittiğinde öne mi geçmiş oluyorum? Yaptığın aldığın her şey zaten vergiye düşüyor.
Sen bi araba şirketin 10 araba

Kratos2008

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,034
İsim
Ömer
Steam
1316142768
Beyler sıcak fırsatlardan konuyu nasıl siyasete kadar çevirdiniz?
Tek suçu Intel ekran kartı atmakti adamın

Abi yazmıyayım artık diyorum da sen az önce çatı panel malzeme teminiyle arkeologluğu mu karşılaştırdın?
AHAHHWWKSİNWKWJWMASİJSMW

Aynen eminim yedirirsin önce o 120 kilo halinle dışarı çık hava al biraz spor yap daha sonra karşıma gelirsin allahın dangalağı :) Karşıma gelene kadar yorulmazsan tabi
Sunssuwjkwshanakqiqnsnskwjn birazdan biri dicek git kumda oyna

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,738
İsim
Eren Yeager
Olum siz baya cahil cühela heriflersiniz lan çok üzücü cidden

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç