Neler Yeni

🔥İndirim İntel ARC A750 6750 TL 🔥🔥🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Kürşad Hasgül
Ben amd nin yerinde olsam bu wattman yazılımını tamamen kaldırırım . İnsanların kafasını karıştırmaktan başka bir halta yaradığı yok .
yok o senin pc den kaynaklıymış işlemci amd ekran kartı amd ram amd psu amd almazsan hata yemen normal amd nin suçu yok (!)

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Arda doğan
Senin eğitimsiz dediğin insan askeriyede subaylık sınavları için hazırlanıp askeriye üzerinden üniversitede tarih üzeri okuyarak adını dünya geneline duyurma yolunda ilerleyen biri senin o savunduğun arkeolok belliki yorumunu silmiş bizlere bunlar m*l apt*llar'da para yokki ne ararki amd almasınlar diye tabirler kuran kendini beğenmiş boş birisi sense haddini ve sözünü bilmez saygısızın tekisin
Çünkü senin cahilliğin 10km öteden kabak gibi gözüküyor.Tartıştığın adama kariyer ve eğitim bakımından üstünlük kuramamışken, bir cahil cesaretiyle kendini öne çıkarmaya çalıştın.Senin ne haddine onunla ölçüşmek.Yok efendim ben ticaretle uğraşıyorum arkeologta kimmiş başkasından emir alıyor bla bla.Oğlum o adam seni havada karada gömer sen ne anlatıyorsun? Aşağılık kompleksinin yaşattığı eziklikle böyle kendini önemli biriymiş gibi göstererek üstünlük kurmaya çalışıyorsun.Sanırsın iş adamı dükkanın esnaflık yapan sıradan birisin.En sinir olduğum nokta eğitimsiz insanların eğitimli insanlara karşı olan gereksiz egolanmasıdır.Ya siz kimsiniz abi cahilsiniz oturun susun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha geçen gün yabancı kaynakta incelemesi yapıldı.Fsrın kalite kaybı XeSs göre çok ama çok fazla.Yıllardır üzerinde çalışılan bir projeyi masaüstü gpu pazarına yeni olarak girmiş bir firmanın teknolojisi geçebiliyor.Bu bildiğin rezillik.Frame generationu bile adamlar düzgüncene beceremedi.Amdnin savunulacak bir tarafı yok.Yazılım konusunda leş bir firma.İntelin Arc 770i eğer amdnin üst seviye kartının teknik özelliklerinde piyasaya çıkmış olsaydı şuan piyasayı hem domine etmişti hemde amdye ciddi oranda darbe vurmuştu.Çünkü gelen bu güncellemeler ile birlikte ilk çıktığı zamana göre en az yüzde 40 performas artışı oldu.Bakın şimdi battlemage kartlar çıkınca amdnin işi nasıl bozulcak sadece seyret.Son dedikodular rtx 4080 gücünde olacağına dairdi.Eğer bunu başarabilirse amdnin 3.lük koltuğuna inmesi an meselesi.Daha amdnin rtx 4080 karşısına koyabildiği kart yok.Bunun birde yazılım tarafı var çıktığı günün üzerine yüzde 20 artış koysa intel zaten yeter.Saf kas gücünde amdnin önde olduğu bir taraf yok.Nedeni ise rakibinin bir alt modeliyle anca kapışabiliyor olması.Saf güçtede nvidia üstüm.Vram kısmında haklısın ancak intelinde vrami yüksek hatta yeni kartlarda 32gb konuşuluyor.Amd bir şey yaparken diğerini bozan bir şirket.Düzgün test edilmeden piyasaya sürülüyor.İntel o kadar güncelleme verdi genede sorun çok az oldu.
Amd nasıl kas gücünde geçemiyor rx6900-6950xt çıktığında 3090'dan daha üst bi oyun performansı sunuyordu ki şuan aynısı 7800xt ve 7900gre içinde geçerdi daha dün ekran kartı yapmaya başlamış bi firma için işte şöyle ekran kartı olsa amd'yi geçer diyorsun olsa demiyeceksin varsa geçti diyeceksin aksine bu iş olsalarla bitmiyor ki xess'in test sonuçlarını ben sana yine yabancı kaynaktan attım ve açıkladım nedenini nvidia gddr6x birimi ile düşük vram kapasiteli yüksek performans alabiliyorken amd gddr6 arabiriminde yüksek vram kapasiteleri ile alıyor şimdi saf güc sence hangisinde?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom