Neler Yeni

İNTEL ARC A750 VS RTX 3060

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Fettah Özalp
bu intel sistem 12.500tl

bu nvdia sistem
aradaki kocaman 3500tl masrafa değermi

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
ada yalın
yani intel kartın pek stabil bir yazılımı yoktu en son. yüksek fps vermesi gereken oyunlarda vb 20-30fpsler veyahut başka hataları mevcuttu belki buyuk bir kısmı duzelmiştir bilmiyorum ama genede nvdia kadar olmamıştır. eger diyorsan sonradan ekran kartı ile ugraşmak istemiyorum vb o fark deger ancak diyorsan bir problem oldumu ugraşır yaparım diyorsan degmez. ben 2060dan o karta gececektim sonradan fiyatı artınca vazgectim.

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Fettah Özalp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yani intel kartın pek stabil bir yazılımı yoktu en son. yüksek fps vermesi gereken oyunlarda vb 20-30fpsler veyahut başka hataları mevcuttu belki buyuk bir kısmı duzelmiştir bilmiyorum ama genede nvdia kadar olmamıştır. eger diyorsan sonradan ekran kartı ile ugraşmak istemiyorum vb o fark deger ancak diyorsan bir problem oldumu ugraşır yaparım diyorsan degmez. ben 2060dan o karta gececektim sonradan fiyatı artınca vazgectim.
hocam bazan 3060 ti geciyor bazan rx6600 gecemiyor bu zaman ile yerine otururmu
Mesaj otomatik birleştirildi:

fps oyunlarında ve rdr2 tarzı oyunlarda 40 20 fps daha fazla veriyor amd gibi sorunlumudur peki

Son düzenleme:

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
ada yalın
yani yeni ekran kartı ve inteli ilk kartı intel piyasaya guven vermek icin ekran kartı icin cok ugraşabilir tabi buda zaman alacaktır bence ileriye dönük bir kart zamanla cogu sorunu duzelir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,743
Üyeler
149,774
Son üye
Joshuaw
Top Bottom