Neler Yeni

Intel i5-14600KF 9197 TL VATAN

Prexeon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Burak Demir
Yarı profesyonel espor oyuncusuydum. Sektörde tanıdığım onlarca esporcu var. Yüzde sekseni amd kullanıyor şuan işlemci olarak. Daha iyi olsa intel tercih etmezler miydi sence? Adamların profesyonel olarak yaptığı işi bu. Bu adamlardan daha iyi biliyorum diyorsan sen bilirsin tabi. Yine de yanlış bilgi intelin daha düşük gecikme değerine sahip olması. Amd, oyunlarda intel işlemcileri geçeli çok oldu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Halihazırda ramin var mı? Ddr4 ramin varsa ddr4 önereyim.
intel işlemcilerin gecikme değeri ve stabilitesi amd ye göre daha iyi, daha düşük fps alsa bile daha düşük input lag sunmayı başarıyor.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,223
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
intel işlemcilerin gecikme değeri ve stabilitesi amd ye göre daha iyi, daha düşük fps alsa bile daha düşük input lag sunmayı başarıyor.
Yazı yazma kaynak at ama yarım saattir aynı şeyi söylüyorsunuz ama bir taneniz kaynak atmıyor

Luxier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet K
kaynak gelince beni de pingleyin

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Enes Altunışık
Ben mi anlatamıyorum, siz mi anlamıyorsunuz? Diyorum ki profesyonel olarak en üst seviyede valorant oynadım, onlarca oyuncu tanıyorum. Çoğu amd kullanıyor. Bu adamlar bu avantajı rakibine verir miydi sence? Mantıklı mı bu dediğin? Daha kabaca tabiriyle bir akıllı sen misin?

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Emre Altun
Ben mi anlatamıyorum, siz mi anlamıyorsunuz? Diyorum ki profesyonel olarak en üst seviyede valorant oynadım, onlarca oyuncu tanıyorum. Çoğu amd kullanıyor. Bu adamlar bu avantajı rakibine verir miydi sence? Mantıklı mı bu dediğin? Daha kabaca tabiriyle bir akıllı sen misin?
Kardesim bir şeyi herkesi tercih etmesi onun en iyi olduğu anlamına gelmez. Ikiniz de kaynak atın neymiş bu olay öyle bilelim.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,223
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Kardesim bir şeyi herkesi tercih etmesi onun en iyi olduğu anlamına gelmez. Ikiniz de kaynak atın neymiş bu olay öyle bilelim.

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Enes Altunışık
Herkes demiyorum belli bir kitleden bahsediyorum. Adamlar oyunu en üst düzeyde oynuyor. Saliseler önemli olabiliyor. Bu kadar ufak farkları bile önemsiyorlarken sence böyle bir fark olsa büyük çoğunluğu amd işlemci kullanır mıydı?

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Emre Altun
Herkes demiyorum belli bir kitleden bahsediyorum. Adamlar oyunu en üst düzeyde oynuyor. Saliseler önemli olabiliyor. Bu kadar ufak farkları bile önemsiyorlarken sence böyle bir fark olsa büyük çoğunluğu amd işlemci kullanır mıydı?
Yav dostum herkes derken dunyadaki herkesi kastetmediğimi sen de anladin bence? Anlayacagin sekilde yazayim o zaman. Belirli bir kitlenin amd veya inteli veya x markayı kullanması, onun daha iyi olduğunu %100 kanıtlamaz. Buraya "valorantcilar boyle kullaniyor ama" vs gibisinde yazarsan kimse inanmaz. Karsilastirma test video vs atman gerek. Kapiş.

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Enes Altunışık
Yav dostum herkes derken dunyadaki herkesi kastetmediğimi sen de anladin bence? Anlayacagin sekilde yazayim o zaman. Belirli bir kitlenin amd veya inteli veya x markayı kullanması, onun daha iyi olduğunu %100 kanıtlamaz. Buraya "valorantcilar boyle kullaniyor ama" vs gibisinde yazarsan kimse inanmaz. Karsilastirma test video vs atman gerek. Kapiş.
Bana bunları derken kendin çok somut kanıtlar sunmuş gibi konuşmuşsun xd. Bir de kapiş demiş. Neyse istediğine inanmakta özgürsün. Yine de yanlış bilgi verip insanları yanlış yönlendirmek hoş değil. Sağda solda intelde gecikme daha az diye söylememeni öneririm. İyi geceler.

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Emre Altun
Uygunsuz davranış
Bana bunları derken kendin çok somut kanıtlar sunmuş gibi konuşmuşsun xd. Bir de kapiş demiş. Neyse istediğine inanmakta özgürsün. Yine de yanlış bilgi verip insanları yanlış yönlendirmek hoş değil. Sağda solda intelde gecikme daha az diye söylememeni öneririm. İyi geceler.
güzel kardeşim. Ben intel iyi mi dedim. Yukarda bak bakim hangi cumlemde intel daha iyi yaziyor vd amd daha iyi yazmisim😄. Ilk cumlemde, amd yi savunan sana, ve inteli savunan diğer arkadaşa kaynak atın da biz de ogrenelim aslı astarını dedim. Sen git bir önce anlama kapasiteni geliştir.

Son düzenleme:

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Enes Altunışık
Sen andaval mısın güzel kardeşim. Ben intel iyi mi dedim. Yukarda bak bakim hangi cumlemde intel daha iyi yaziyor vd amd daha iyi yazmisim😄. Ilk cumlemde, amd yi savunan sana, ve inteli savunan diğer arkadaşa kaynak atın da biz de ogrenelim aslı astarını dedim. Sen git bir önce anlama kapasiteni geliştir.
Ben tecrübelerime dayanarak konuştum. Bilgim olan konu hakkında diğer arkadaşı bilgilendirmeye çalıştım. Benden akademik araştırma yazısı veya testlerle birlikte video istiyorsun ama hiç araştırmadım, izlemedim. Gerek duymadım. Kendi tecrübelerim, tanıdığım birkaç profesyonel oyuncunun tercihleri doğrultusunda fikrimi beyan ettim. Ayrıca andaval falan hoş tabirler değil. Kabalaşmaya gerek yok.

Top Bottom