Neler Yeni

Çözüldü✓ İntel i7 14700KF için ekran kartı önerisi

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,227
İsim
Sinan Aba
bana çoğu kişi amd ekran kartı alma demişti ve yayın acarken amd işlemci sorun cıkarmaz degil mi ?
Amd kartlarda da yayın açabiliyorsun av1 destekli 7000 serisi. Ama nvida'nın verdiği görüntü kalitesi daha iyi amd geliştiriliyor daha.

Ekran kartı nvidia işlemci amd al o zaman sorun olmaz. Şimdi bi kaç çocuk gelip Yayınıcılar intel kullanıyor abi diyebilir onlara bakma sen. Çoğuna işlemci hediye geliyor adam niye para harcasın ki. Zaten çoğu yayıncı adam pc'den anlamaz (yanlış anlamayın) gider intel alır şuan twitch de bir çok kişi amd işlemcide kullanıyor hiç bir sorunda yok eskiden kalma bilgiler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yiğit Küçük
Yayın için alınacak sistemlerde AMD kullanmanızı tavsiye etmiyorum. (Bol bol amd kullanıyorum önyargı gibi düşünülmesin)
aslında yayın açmak sadece fikir yani yapacagım kesin degil performansı intelden yüksek ise amd almak bana daha mantıklı geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amd kartlarda da yayın açabiliyorsun av1 destekli 7000 serisi. Ama nvida'nın verdiği görüntü kalitesi daha iyi amd geliştiriliyor daha.

Ekran kartı nvidia işlemci amd al o zaman sorun olmaz. Şimdi bi kaç çocuk gelip Yayınıcılar intel kullanıyor abi diyebilir onlara bakma sen. Çoğuna işlemci hediye geliyor adam niye para harcasın ki. Zaten çoğu yayıncı adam pc'den anlamaz (yanlış anlamayın) gider intel alır şuan twitch de bir çok kişi amd işlemcide kullanıyor hiç bir sorunda yok eskiden kalma bilgiler.
yayın acmaktan vazgecip amd ekran kartı ve işlemci almak mantıklı mıdır?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
peki az önce arkadaşın önerdiği ekran kartı ve işlemc işimi görür değilmi amd ekran kartı sorun cıkartmasından korkuyorum

ne önerirsin ekran kartı
Direkt hazır sistem önersem daha mantıklı olacak sanırım. Tek tek toplasan 4070Ti Süper bu bütçeye sığmaz. Sistemin neredeyse her parçası kaliteli zaten.
Screenshot_20240202_133123_Samsung Internet.jpg

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,227
İsim
Sinan Aba
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yiğit Küçük
Direkt hazır sistem önersem daha mantıklı olacak sanırım. Tek tek toplasan 4070Ti Süper bu bütçeye sığmaz. Sistemin neredeyse her parçası kaliteli zaten.
Alıntıyı görüntüle
çoğu oyunu rahatlıkla açar değil mi?

Tek tek toplayacaksan alınabilir belki ama hazır sistemlerde nvidia ucuz oluyor.
tek tek toplamayı düşünüyorum ben

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yiğit Küçük
Bütün oyunları 2K da rahat oynarsın bu kartla. 4K da da fena değil performansı ama 2K daha uygun olur

almayı düşündüğüm ekipmanları paylaşiyimmi burda uyumlu mu bakabilir misin ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,311
Üyeler
151,879
Son üye
chickinsout
Top Bottom