Neler Yeni

internet hızım neden düştü

aliere

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
alieren içli
normalde 22 down 5 up alan internet hızım neden bu kadar düştü
Screenshot_2020-10-20-15-48-41-852_org.zwanoo.android.speedtest.jpg

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
telefondan hep yapıyorum zaten
Modemini sıfırlamayı dene veya modemin yanında dur duvar alçıpan falan wifi sinyallerini zayıflatan şeyler eğer çözülmezse müşteri hizmetlerini ara
Mesaj otomatik birleştirildi:

veya speedtest in uygulamasını indir ondan dene

En İyi Cevap

aliere

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
alieren içli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modemini sıfırlamayı dene veya modemin yanında dur duvar alçıpan falan wifi sinyallerini zayıflatan şeyler eğer çözülmezse müşteri hizmetlerini ara

reset atıyorum simdi

fieryz

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,051
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Anlık olarak düşüşler olabilir, bunlar gayet normal. Aşağıda yazdıklarımı yapıp testi tekrar yap.
Arkada internet kullanan uygulamaları kapat ve sadece Speedtest'i aç, bu sayede doğru sonucu alabilirsin.
Ayrıca PC'in varsa ethernet kablosunu PC'ye bağlayıp testi yap, Wi-Fi her zaman doğru sonucu vermez.

aliere

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
alieren içli
Anlık olarak düşüşler olabilir, bunlar gayet normal. Aşağıda yazdıklarımı yapıp testi tekrar yap.
Arkada internet kullanan uygulamaları kapat ve sadece Speedtest'i aç, bu sayede doğru sonucu alabilirsin.
Ayrıca PC'in varsa ethernet kablosunu PC'ye bağlayıp testi yap, Wi-Fi her zaman doğru sonucu vermez.
pc olsa baglayacagim zaten arkadaki uygulamaları kapatıp yapiyorum ama resetledim biraz yukseldi aksam musteri hizmetlerini arayacagim ve uygulama indirip yaptim suan yuksek teşekkürler

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
PC olsa baglayacagim zaten arkadaki uygulamaları kapatıp yapiyorum ama resetledim biraz yukseldi aksam musteri hizmetlerini arayacagim ve uygulama indirip yaptim suan yuksek teşekkürler
Eğer sorununa cevap olduysa
Bu

yorumu en iyi cevap olarak seçersen mutlu olurum :D

Top Bottom