Neler Yeni

İnternet sağlayıcı tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Fatih Kumral
Beyler merhaba şuan evimde türk telekom portu mevcut 35 mb dowload 5 MB upload alıyorum 120 lira veriyorum taahhüt ay sonu bitiyor türknete geçmeyi düşünüyorum 50 m Dowload 8 MB upload 100 lira imiş ayriyyaten sanırım modem parasını biz ödüyormuşuz elimde VDSL modem mevcut zaten modem almak istemesem anlayisla karşılarlarmı

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Genelde Türk net tavsiye edilir. Ama ben internete çok önem vermediğinden Türk Telekom kullanıyorum. Ama Türk net genelde iyidir.

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver
Beyler merhaba şuan evimde türk telekom portu mevcut 35 mb dowload 5 MB upload alıyorum 120 lira veriyorum taahhüt ay sonu bitiyor türknete geçmeyi düşünüyorum 50 m Dowload 8 MB upload 100 lira imiş ayriyyaten sanırım modem parasını biz ödüyormuşuz elimde VDSL modem mevcut zaten modem almak istemesem anlayisla karşılarlarmı
Millinicom

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver
Hocam tamda oraya bakıyordum adresim Max 56 Dow gösteriyor milleni ile turknet arasındaki farkları anlatır mısınız
Aynı hocam yalnız millinicom da limit var türk nette yok müşteri hizmetleri var türknetin yok arıza konusunda arıyorsun yardımcı oluyorlar sizin bölgede öyle mi bilmiyorum kullanan varsa sor

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek

öneririm (türkneti seçersieniz davet kodumu kullanırsanız memnun olurum )

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Fatih Kumral
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı hocam yalnız millinicom da limit var türk nette yok müşteri hizmetleri var türknetin yok arıza konusunda arıyorsun yardımcı oluyorlar sizin bölgede öyle mi bilmiyorum kullanan varsa sor
Hocam peki

öneririm (türkneti seçersieniz davet kodumu kullanırsanız memnun olurum )
Hocam müşteri hizmetleri kötü diyorlar ?

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Hocam peki

Hocam müşteri hizmetleri kötü diyorlar ?
aksine çok iyi daha geçen gün konustum enden telefonla arıyarak müşteri hizmetlerine ulaşamıyoruz böyel bi hizmet verseniz çok daha fazla müşteri kaznırsınız diye

cevapları ise

artık dijital bi çağdayız siz destek kaydı açtıgınızda sistem bunu geneled otomatik hallediyor halledemezse bize gönderiyor ve bizde sizi arıyarak sorununuzu en kısa sürede çözüyoruz dedi ve eğer isterlerse destek kaydına beni ararmısınız yazdıgınızda çok kısa bi süre içinde arıyabilir dediler

müşteri hizmetlerinden hiçbi şüphen olmasın çok bilgililer ve rezalet firmalar daki gibi bilgisiz kişilerle konusmuyorsunuz aradıgınızda

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
turknet yada millenicom alıcaksın ikiside birbirini çekiyor zaten

Bünyamina

80+ Gold
aynı paketi bende kullanıyorum 1 kere kopma donma hız kesilmesi falan yaşamadım bunları yaşamaktan tereddüt ettiğim için devam edicem benimde 4 ay sonra taahhüt bitiyor yoksa türknet 85 veriyor 100tl ye

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Fatih Kumral
aksine çok iyi daha geçen gün konustum enden telefonla arıyarak müşteri hizmetlerine ulaşamıyoruz böyel bi hizmet verseniz çok daha fazla müşteri kaznırsınız diye

cevapları ise

artık dijital bi çağdayız siz destek kaydı açtıgınızda sistem bunu geneled otomatik hallediyor halledemezse bize gönderiyor ve bizde sizi arıyarak sorununuzu en kısa sürede çözüyoruz dedi ve eğer isterlerse destek kaydına beni ararmısınız yazdıgınızda çok kısa bi süre içinde arıyabilir dediler

müşteri hizmetlerinden hiçbi şüphen olmasın çok bilgililer ve rezalet firmalar daki gibi bilgisiz kişilerle konusmuyorsunuz aradıgınızda
Anladım hocam şu kod mod olayı var birde bir şey daha sorucam bizim evde VDSL modem mevcut onların verdiği modemi almak zorunda mıyïz
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı paketi bende kullanıyorum 1 kere kopma donma hız kesilmesi falan yaşamadım bunları yaşamaktan tereddüt ettiğim için devam edicem benimde 4 ay sonra taahhüt bitiyor yoksa türknet 85 veriyor 100tl ye
Hocam ben fp açısından yapmak istiyorum yoksa memnunum bende

Son düzenleme:

Bünyamina

80+ Gold
Anladım hocam şu kod mod olayı var birde bir şey daha sorucam bizim evde VDSL modem mevcut onların verdiği modemi almak zorunda mıyïz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ben fp açısından yapmak istiyorum yoksa memnunum bende
anladım inş vaadettikleri değeri sorunsuz verirler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,236
Üyeler
140,793
Son üye
Salihzzeki