Neler Yeni

İnternet sağlayıcı tavsiyesi

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Anladım hocam şu kod mod olayı var birde bir şey daha sorucam bizim evde VDSL modem mevcut onların verdiği modemi almak zorunda mıyïz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ben fp açısından yapmak istiyorum yoksa memnunum bende
incelememin en sonunda bi kod var o kodu internete bas vuruken giriyorsunuz yaparsanız 1ay bedava kullanırsınız

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek
Taahhüt nedir şu 2 yıl anlaşma felan mi
evet eğer kötü çıkarsa 2yıl çekmek zorunda kalırısnız türknette beğenmezsen iptal edersin bu kadar hatta ilk ay iptal edersen bedava oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Fatih Kumral
evet eğer kötü çıkarsa 2yıl çekmek zorunda kalırısnız türknette beğenmezsen iptal edersin bu kadar hatta ilk ay iptal edersen bedava oluyor
Hocam peki elimde modem var modem almak zorunda mıyım?

Ve kablonet mi turknet mi

kırmızışarapp

80+ Silver
Hocam peki

Hocam müşteri hizmetleri kötü diyorlar ?
Telefonla arama gibi bir şansım olmuyor bir sorun olduğunda benim. Şikayet kaydı oluşturuyorum. En kısa sürede iletişime geçiyorlar arayarak falan. Eğer yazılı şekilde çözülecek ise yazılı şekilde devam ediyor. Bu konuda kötü ama milletinden iyidir bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Fatih Kumral
Telefonla arama gibi bir şansım olmuyor bir sorun olduğunda benim. Şikayet kaydı oluşturuyorum. En kısa sürede iletişime geçiyorlar arayarak falan. Eğer yazılı şekilde çözülecek ise yazılı şekilde devam ediyor. Bu konuda kötü ama milletinden iyidir bence.
Hocam elimde modem mevcut tekrar Almak zorunda mıyım

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
813
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek
Hocam peki elimde modem var modem almak zorunda mıyım?

Ve kablonet mi turknet mi
türknet o konu hakkında pek bi bilgi yk açıkçası çünkü fiber kulanıcısıyım ve fiber kllanıcalrına modem ücretsiz ama elinizde modem oldugunu söyleyin büyük ihtimalle almak zorduna kalamzsınız

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver

Ekler

• Screenshot_2022-02-09-10-19-20-286_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-02-09-10-19-20-286_com.android.chrome.jpg
    453.2 KB · Hit: 15
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Cemal Esmen
Beyler merhaba şuan evimde türk telekom portu mevcut 35 mb dowload 5 MB upload alıyorum 120 lira veriyorum taahhüt ay sonu bitiyor türknete geçmeyi düşünüyorum 50 m Dowload 8 MB upload 100 lira imiş ayriyyaten sanırım modem parasını biz ödüyormuşuz elimde VDSL modem mevcut zaten modem almak istemesem anlayisla karşılarlarmı
2022-02-09 (1).png

Bence Superonline Kalitesi Tartışılmaz. Evimde 2 tane fiber alt yapı var. Birisi Türknet Giga Fiber Birisi de superonline. Vodafone millenicom falan hepsi superonline alt yapısından yararlanıyor. Bi TürkNet bide Superonline kendisine özel alt yapıları kullanan firmalar. Alt yapınız varsa ya TürkNet yada Turkcell Superonline *SUPERBOX REZALETTİR SAKIN YANAŞMAYIN*

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Millenicom da indirim varmış. 120 liradan 100 liraya düştü 100mbit İnternet.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Fatih Kumral
Millenicom da indirim varmış. 120 liradan 100 liraya düştü 100mbit İnternet.
Altyapim Max 50 destekliyor

Alıntıyı görüntüle
Bence Superonline Kalitesi Tartışılmaz. Evimde 2 tane fiber alt yapı var. Birisi Türknet Giga Fiber Birisi de superonline. Vodafone millenicom falan hepsi superonline alt yapısından yararlanıyor. Bi TürkNet bide Superonline kendisine özel alt yapıları kullanan firmalar. Alt yapınız varsa ya TürkNet yada Turkcell Superonline *SUPERBOX REZALETTİR SAKIN YANAŞMAYIN*
Bizde yok işte fiber

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
907,265
Üyeler
140,798
Son üye