Neler Yeni

Internetime başka modem takamıyorum

Furyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Taha Tuğrul Tuncel
Arkadaşlar millenicom 100 mb kullanıyorum kablolu 03 fln kablolu çok memnunum ancak kablosuzda aßırı oynama var abzrn 50 bazrn bazrn 70 ama hiç 80 lere çıktığını görmedim ve arkadaşlar başka modem takamıyorum 5g f/p bir router önerir misiniz??

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
bu nasıl yazı reis ya :) hiç bişe anlamadım

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Arkadaşlar millenicom 100 mb kullanıyorum kablolu 03 fln kablolu çok memnunum ancak kablosuzda aßırı oynama var abzrn 50 bazrn bazrn 70 ama hiç 80 lere çıktığını görmedim ve arkadaşlar başka modem takamıyorum 5g f/p bir router önerir misiniz??
Telefonunuzunda 5G özelliğinin olması gerek

Visal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Abdullah sevimli
Başka modem takamıyorum derken DSL kablosunu yeni bir modeme taktıysan o modeme modemin arayüzden giriş yapmalısın ama kullandığın modeme Router takamıyorum demek istiyorsan evet yeni bir modeme ihtiyacın var ben Tp-link archer vr300 bakabilirsin kullanıyorum memnunum.

Furyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Taha Tuğrul Tuncel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başka modem takamıyorum derken DSL kablosunu yeni bir modeme taktıysan o modeme modemin arayüzden giriş yapmalısın ama kullandığın modeme Router takamıyorum demek istiyorsan evet yeni bir modeme ihtiyacın var ben Tp-link archer vr300 bakabilirsin kullanıyorum memnunum.
Millenicomda bir-tek verdikleri modemi kullanabiliyorsun bende kablosuz hızını beğenmediğim için sinyal güçlendirici önerisi istedim knk.

Visal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Abdullah sevimli
Millenicomda bir-tek verdikleri modemi kullanabiliyorsun bende kablosuz hızını beğenmediğim için sinyal güçlendirici önerisi istedim knk.
Hayatımda bu kadar saçma bir şey görmedim. Yanlış hatırlamıyorsam yukarda ki modemi Router olarak da kullanabiliyorsun lazım olursa sonra modem olarakta kullanırsın aslında çoğu modem şuan böyle.

Furyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Taha Tuğrul Tuncel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayatımda bu kadar saçma bir şey görmedim. Yanlış hatırlamıyorsam yukarda ki modemi Router olarak da kullanabiliyorsun lazım olursa sonra modem olarakta kullanırsın aslında çoğu modem şuan böyle.
Yapacak bişey yok maalesef

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,609
Üyeler
140,671
Son üye
ardah
Top Bottom