Neler Yeni

🔥İndirim İnventus page24 hazır sistem

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Oğuz can şahin
Şimdi arayıp görüştüm kutu vs olmamasının sebebi geri firmalara gönderiliyormuş garantileri vs var bı sorun olursa inventus gönderiyoruz onlar hallediyormus

JSezar

80+ Silver
Şimdi arayıp görüştüm kutu vs olmamasının sebebi geri firmalara gönderiliyormuş garantileri vs var bı sorun olursa inventus gönderiyoruz onlar hallediyormus
Bi bana mı saçma geldi bu?

hezarfenc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Furkan
Dehşetül vahşet pahalı geldi bana

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Oğuz can şahin

meyvesuyu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
juice
Sorduğum soru: merhaba, sitenizde sattığınız rage 24 sistemin parçalarının kutuları var mıdır? yani normalde internette satılan sistemler monte halde gelir ve kutuları da ayrı bi kutuda gelir. internette kutuların gelmeyeceğine dair bi bilgi gördüm sormak istedim.
Gelen cevap:
1706266764806.png

İkinci el ile alakalı bi şey sormadım bile. Bi de anakartı söküp seri numarasına bakıp sitesinden garanti sorgulama mı yapacağım? Ben bu işi anlamadım dostlar. Arayıp konuştum ama müşteri hizmetleri rahatlatmadı beni. İçimde şüphe ile aldım sistemi sonuç olarak. Ha yıllardır böyle satıyorlarmış, kötü bi ünü yok inventus'un ama umarım sıkıntı çıkarsa ilgilenirler.

JSezar

80+ Silver
Sorduğum soru: merhaba, sitenizde sattığınız rage 24 sistemin parçalarının kutuları var mıdır? yani normalde internette satılan sistemler monte halde gelir ve kutuları da ayrı bi kutuda gelir. internette kutuların gelmeyeceğine dair bi bilgi gördüm sormak istedim.
Gelen cevap: Alıntıyı görüntüle
İkinci el ile alakalı bi şey sormadım bile. Bi de anakartı söküp seri numarasına bakıp sitesinden garanti sorgulama mı yapacağım? Ben bu işi anlamadım dostlar. Arayıp konuştum ama müşteri hizmetleri rahatlatmadı beni. İçimde şüphe ile aldım sistemi sonuç olarak. Ha yıllardır böyle satıyorlarmış, kötü bi ünü yok inventus'un ama umarım sıkıntı çıkarsa ilgilenirler.
Hiç güven vermedi.Almışsın artık,hayırlı olsun.

Ysuflix

80+ Gold
5500+rx7600 15747tl oluyor anakart b450 yapıp ekran kartı rx7600 yapınca.

JSezar

80+ Silver

Ali74281

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali karabulut
Gelen cevap: Alıntıyı görüntüle
Kasa geldi mi ne oldu hocam birde anlamadım tüm parçalar tek tek garantili mi ve garantisi kaç yıl

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,676
İsim
kilan embappe
Kasa geldi mi ne oldu hocam birde anlamadım tüm parçalar tek tek garantili mi ve garantisi kaç yıl
Kutu göndermiyorlarmiş anlamadım ben garantilik durum olunca gazeteye mi sarıp göndereceğiz?

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,676
İsim
kilan embappe
Top Bottom