Neler Yeni

İphone 11 128gb vs Samsung s22

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Samet Temel
Biliyorum S22'nin özellikleri iPhone 11'den daha iyi hatta büyük ihtimalle bazıları iPhone 11 ile S22 karşılaştırılamaz diyecek. İnsanların S22 bataryasından ve işlemcisinden çok şikayet ettiğini duydum. Uzun süreli Genshin Impact testlerine baktığımda S22'nin çok fazla throttle denen şeyden olduğunu söylediler fakat iPhone 11 de arada sırada çok kısa süreli FPS dropları oluyor. Böylelikle oyun performansı olarak benim için iPhone 11 öne geçiyor (oyuncu değilim fakat genshinde vakit geçirmeyi seviyorum). Kamera kısmında çok kullanmasamda S22'nin daha iyi olduğu gözüküyor. Ekran olarak zaten iPhone 11 S22'den bayağı geride. Batarya süresi olarak cidden hangisinin daha iyi olduğunu bilmiyorum. Sosyal medya performansı olarak iOS cihazların daha iyi olduğunu zaten biliyoruz. Şahsen ekran dışında iPhone 11'e daha yakınım çünkü hiç iPhone kullanmadığım için heves ediyorum. iPhone cihazların 2.el piyasasının da daha canlı olduğu aşikar yani iPhone 11'i beğenmezsem kolay olarak değerine yakın satarım. iPhone 11 eski diye çok ön yargı var fakat benim arkadaşım hala çatır çatır iPhone 7 kullanıyor. Şu an J7 Prime telefonumu babama verdim bana geçici olarak J2 verdiler. Biri IPS diğeri super AMOLED ama bana çok farklı gelmediler açıkçası. Evet iPhone 11 eski ve fiyatı yüksek fakat ekranı dışında hala çok iyi bir telefon olduğunu düşünüyorum. Bence çok sattığı için de 6S e yaptıkları gibi fazladan güncelleme verebilirler. Beynim S22 ama kalbim iPhone 11 diyor:). Sizin fikirlerinizi de duymak isterim.

şahin doğan

80+ Platinum
S22 normal kullanımda bile bataryası az giden ve ısınan bir telefonken, genshin'de keyiften çok işkence verir. Anlattığın duruma göre 11 daha mantıklı duruyor.

Eren Cem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Eren Cem
Biliyorum S22'nin özellikleri iPhone 11'den daha iyi hatta büyük ihtimalle bazıları iPhone 11 ile S22 karşılaştırılamaz diyecek. İnsanların S22 bataryasından ve işlemcisinden çok şikayet ettiğini duydum. Uzun süreli Genshin Impact testlerine baktığımda S22'nin çok fazla throttle denen şeyden olduğunu söylediler fakat iPhone 11 de arada sırada çok kısa süreli FPS dropları oluyor. Böylelikle oyun performansı olarak benim için iPhone 11 öne geçiyor (oyuncu değilim fakat genshinde vakit geçirmeyi seviyorum). Kamera kısmında çok kullanmasamda S22'nin daha iyi olduğu gözüküyor. Ekran olarak zaten iPhone 11 S22'den bayağı geride. Batarya süresi olarak cidden hangisinin daha iyi olduğunu bilmiyorum. Sosyal medya performansı olarak iOS cihazların daha iyi olduğunu zaten biliyoruz. Şahsen ekran dışında iPhone 11'e daha yakınım çünkü hiç iPhone kullanmadığım için heves ediyorum. iPhone cihazların 2.el piyasasının da daha canlı olduğu aşikar yani iPhone 11'i beğenmezsem kolay olarak değerine yakın satarım. iPhone 11 eski diye çok ön yargı var fakat benim arkadaşım hala çatır çatır iPhone 7 kullanıyor. Şu an J7 Prime telefonumu babama verdim bana geçici olarak J2 verdiler. Biri IPS diğeri super AMOLED ama bana çok farklı gelmediler açıkçası. Evet iPhone 11 eski ve fiyatı yüksek fakat ekranı dışında hala çok iyi bir telefon olduğunu düşünüyorum. Bence çok sattığı için de 6S e yaptıkları gibi fazladan güncelleme verebilirler. Beynim S22 ama kalbim iPhone 11 diyor:). Sizin fikirlerinizi de duymak isterim.
11 Daha mantıklı bence

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
934
İsim
Ali
Satış kolaylığı, yazılım desteği ve stabil çalışması ile 11 derim.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun
Poco X5 Pro 5G modelini almayı düşün derim. Ekran, kamera, pil, şarj hızı, oyun performansı hepsi gayet iyi bence. Hem düşündüğünüz telefonlardan daha ucuz fiyatta. Ayrıca daha yeni çıktı güncelleme konusunda önü açık bir model.

Ama ileride telefonu değiştiririm tek bir telefonu 3-5 sene kullanmam falan diyorsanız iPhone almanızı öneririm. İkinci elde değerini çok kaybetmiyor.

Sergeant Cross

80+ Bronze
Iphone 11 daha iyi olur. Daha uzun götürür. Bataryası ve soğutması S22'den daha iyi. Satacaksanız da zarar etmemiş oluyorsunuz.

Ayrıca yeni çıkan uygulamalar IOS'a daha önce geliyor. Mesela CarX Street IOS'a çıkalı 1 yıl oldu ancak Android'e geleli 2 ay oldu. Bu uygulama desteği avantajından da yararlanabilirsiniz.

anilg002

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ANIL GÜL
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım-Donanım
Steam
LİAN
Discord
AnilG2
Millet saçmalamış kusura bakmayın da arkadaşlar iphone 11 daha mantıklı diyorsunuz. ama telefon ısındığı takdirde kendi parlaklığını %-5 e düşürüyor bataryası çabuk bitiyor arkadaş ne yapacak o durumda ? gene işkenceye dönecek. (appleciyim) Ona rağmen bunu söylüyorum iki cihazı da önermem.

Sergeant Cross

80+ Bronze
Millet saçmalamış kusura bakmayın da arkadaşlar iphone 11 daha mantıklı diyorsunuz. ama telefon ısındığı takdirde kendi parlaklığını %-5 e düşürüyor bataryası çabuk bitiyor arkadaş ne yapacak o durumda ? gene işkenceye dönecek. (appleciyim) Ona rağmen bunu söylüyorum iki cihazı da önermem.
Ne yapsın adam 13 mü alsın bütçesi yetmiyordur belki.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Alınabiliyorsa 12 üstü alınması gerekiyor, ben kendi adıma konuşayım şimdi alsam 11 rahat alırım fakat verilen parayı karşılamadığı için biraz daha biriktirip daha üst model telefonları alma taraftarıyım.

anilg002

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ANIL GÜL
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım-Donanım
Steam
LİAN
Discord
AnilG2
Ne yapsın adam 13 mü alsın bütçesi yetmiyordur belki.
Sadece oyun amaçlı alıyorsa o paraya gitsin yurt dışı bir iphone alabilir ? veyahut oyun odaklı bir cihaz alabilir ? hadi onu da geçtim oyun odaklı bir tablet bile alabilir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Samet Temel
oyun odaklı biri değilim ama gün içinde boş vakitlerimde her zaman oyun oynarım. zaten şuan samsung j2 kullandığım için ip 11 bana efso gelecek. s22 sadece o kadar para veriyorum ama oyun oynayamıyorum diye almak istemiyorum. bataryası da cabası

Ufukizm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Özgür Ufuk
Hocam kesinlikle İphone 11 diyorum. en üst seviye Android cihazları kullandım en geç 4 5 ay sonra ufakta olsa donma kasma yapıyor. Kardeşim İphone 11 kullanıyor. Sürekli oyun oynadığı halde cihaz halen çok seri çalışıyor.

heymia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
mERT
11 hevesin varsa al ben aldım memnunum genelde arkadaşlarım siyahını kullanıyor fakat ben beyaz aldım siyah kullanan arkadaşlarımda beyazın daha iyi durduğunu söylüyor

Top Bottom