Neler Yeni

İphone 11 128gb vs Samsung s22

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Samet Temel
Biliyorum S22'nin özellikleri iPhone 11'den daha iyi hatta büyük ihtimalle bazıları iPhone 11 ile S22 karşılaştırılamaz diyecek. İnsanların S22 bataryasından ve işlemcisinden çok şikayet ettiğini duydum. Uzun süreli Genshin Impact testlerine baktığımda S22'nin çok fazla throttle denen şeyden olduğunu söylediler fakat iPhone 11 de arada sırada çok kısa süreli FPS dropları oluyor. Böylelikle oyun performansı olarak benim için iPhone 11 öne geçiyor (oyuncu değilim fakat genshinde vakit geçirmeyi seviyorum). Kamera kısmında çok kullanmasamda S22'nin daha iyi olduğu gözüküyor. Ekran olarak zaten iPhone 11 S22'den bayağı geride. Batarya süresi olarak cidden hangisinin daha iyi olduğunu bilmiyorum. Sosyal medya performansı olarak iOS cihazların daha iyi olduğunu zaten biliyoruz. Şahsen ekran dışında iPhone 11'e daha yakınım çünkü hiç iPhone kullanmadığım için heves ediyorum. iPhone cihazların 2.el piyasasının da daha canlı olduğu aşikar yani iPhone 11'i beğenmezsem kolay olarak değerine yakın satarım. iPhone 11 eski diye çok ön yargı var fakat benim arkadaşım hala çatır çatır iPhone 7 kullanıyor. Şu an J7 Prime telefonumu babama verdim bana geçici olarak J2 verdiler. Biri IPS diğeri super AMOLED ama bana çok farklı gelmediler açıkçası. Evet iPhone 11 eski ve fiyatı yüksek fakat ekranı dışında hala çok iyi bir telefon olduğunu düşünüyorum. Bence çok sattığı için de 6S e yaptıkları gibi fazladan güncelleme verebilirler. Beynim S22 ama kalbim iPhone 11 diyor:). Sizin fikirlerinizi de duymak isterim.

Copa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Boran Bakır
Instagram
scalettanoh
Şef şahsi görüşüm, 11'in kasası gözüme çok hantal geliyor. Yani eğer bütçenizi biraz arttırabilirseniz 12 tavsiye ederim. 11'lerin sonunun yaklaşacağını düşünüyorum. İOS Cihazların kullanım ömrü ortalama 5 yıl kadar ve IPhone 11 ise 2019 yılında çıktı. Yani 12 tavsiye ederim.
Ek olarak J2'den IPhone 11'e geçmek çağ atlamak gibi gelecektir :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,139
Üyeler
141,402
Son üye
abdullahtat
Top Bottom