Neler Yeni

Samsung S22 vs iPhone 11 hangisini tercih etmeliyim?

NRxZero

80+
arkadaşlar k60 dediğiniz cihaz ile s22 dediğiniz cihaz farklı kullanıcılara hitap ediyor biliyorsunuz değil mi? kamera isteyen, premium deneyim isteyen, bloatsız doğru düzgün çalışan arabirim isteyen adama k60 falan öneremezsiniz. oyuncu, sosyal medya paylaşımlarının kalitesiz olacağını göz ardı edecek olan ve 5-6 saatten aşağı inmeyen ekran süresine ihtiyatcı olan adama k60, 12t falan önerirsiniz anca.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada s22 mobil veride gayet de 5-6 saat ekran süreleri veriyor. 3-4 saat alanın muhtemelen hattı az çekiyordur veya sorunludur. yüzlerce kullanıcı burada ekran süresini paylaşmış:

Hâla premium diyor ya ulan herkes zaten kılıfla kullanıyor K60 ekranda önde bataryada önde Hızlı şarjda onde işlemcide önde 8K video var S22 kamera harici ekran harici alınmaz hemde samsung daha kaliteli olmuyor sosyal medyada .q sosyal medya için iPhone zatende sen hâla S22 diyorsun biraz objektif düşün sence hangisi diye.

aeaeae

80+
Hâla premium diyor ya ulan herkes zaten kılıfla kullanıyor K60 ekranda önde bataryada önde Hızlı şarjda onde işlemcide önde 8K video var S22 kamera harici ekran harici alınmaz hemde samsung daha kaliteli olmuyor sosyal medyada .q sosyal medya için iPhone zatende sen hâla S22 diyorsun biraz objektif düşün sence hangisi diye.
kardeşim senin anlama sorunun var, ayrıca sosyal medya için iphone falan değil samsung'ların amiral gemilerinde de gayet entegrasyon var, hiçbir şekilde kalite düşüşü yaşanmıyor. son olarak 8k video var demişsin ama s22'nin kamerada her alanda muazzam bir ezici üstünlüğü var k60'a göre. k60'da note 10s sensörü vardı sanırsam .d

k60'ının kalas hissiyatı ve story'de 480p fotolarınla basarılar, ha dogru pili daha iyiydi degil mi .ddd

Son düzenleme:

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Merhaba, iyi akşamlar. Bu iki telefon arasında kaldım benim görüşüm S22 daha iyi ama sizlere danışmak istedim. iPhone 11 60hz ve LCD ekrana sahip ve 128gb fiyatına göre çok kötü. S22 128gb iPhone 11'den daha ucuz ve 120hz, Dynamic AMOLED 2X ekrana sahip. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Bence S22.
Şarjı su gibi gidiyor. Sırf Apple olsun diye iPhone 11 alırdım. Fakat ötv indirimini bekleyip daha iyi bir cihaz alabilirsiniz.

Şarjı su gibi giden s22. Yanlış anlaşılmasın.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Hocam s22 kullanan biri olarak s22 önerebilirim tek sıkıntısı şarj onun dışında gayet premium bir cihaz ben de iphone 11 ve bunun arasinda kalıp bunu aldım hic pişmanlık duymadım.
Sarj da benim için sorun olmuyor.

aeaeae

80+
Hocam s22 kullanan biri olarak s22 önerebilirim tek sıkıntısı şarj onun dışında gayet premium bir cihaz ben de iphone 11 ve bunun arasinda kalıp bunu aldım hic pişmanlık duymadım.
Sarj da benim için sorun olmuyor.
oyle deme dostum k60'da PUBG oynuyon 90 fps
(!)

NRxZero

80+
kardeşim senin anlama sorunun var, ayrıca sosyal medya için iphone falan değil samsung'ların amiral gemilerinde de gayet entegrasyon var, hiçbir şekilde kalite düşüşü yaşanmıyor. son olarak 8k video var demişsin ama s22'nin kamerada her alanda muazzam bir ezici üstünlüğü var k60'a göre. k60'da note 10s sensörü vardı sanırsam .d

k60'ının kalas hissiyatı ve story'de 480p fotolarınla basarılar, ha dogru pili daha iyiydi degil mi .ddd
Git al umrumda degil bence sende kıtlık var S22 Amiral degil üst segment cihaz hâla gelmiş üstüne sucuk koysan pişirecek telefonu övüyorsun samsung fanboyu seni ya ha 4 5 yıl önce cihazlar iyiydi fakat şimdi S23 Ultra harici çogu gözümde iyi degil Ki K60 ı 11K ya alırken S22 17 18 bin TL arada 6 7 bin lira fark var ve çogu konuda K60 iyi ve bir telefonda en son bakılacaj şey malzeme kalitesi ve tasarım hâla söylüyorum Herkes zateb kılıfla kullanacak S22 alan birisi anca kamera için alır profesyonel bir çekim yapmayacaksa K60 her işini görür yakın fiyatlara F5 pro geldi S22den 2 bin lira daha fazla ve çogu konuda daha iyi gelip bana burada S22yi övme Yd fiyatlarında 2. El 13 pro sıfır olarakta 12 pro max 13 14 var 14 çogu konuda S22yi alır
Ha bide cebinde power bank ve şarj kablosu taşımada iyi şanslar .)

Son düzenleme:

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,882
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
İkisi de alınmaz. K60 alana kadar da K50 Ultra alın daha iyi. Tercihim yurtdışı K50 Ultra olurdu. En mantıklı seçenek bence. K50 Ultra=12T PRO. (12T Pro ile tek farkı kamera)

aeaeae

80+
Git al umrumda degil bence sende kıtlık var S22 Amiral degil üst segment cihaz hâla gelmiş üstüne sucuk koysan pişirecek telefonu övüyorsun samsung fanboyu seni ya ha 4 5 yıl önce cihazlar iyiydi fakat şimdi S23 Ultra harici çogu gözümde iyi degil Ki K60 ı 11K ya alırken S22 17 18 bin TL arada 6 7 bin lira fark var ve çogu konuda K60 iyi ve bir telefonda en son bakılacaj şey malzeme kalitesi ve tasarım hâla söylüyorum Herkes zateb kılıfla kullanacak S22 alan birisi anca kamera için alır profesyonel bir çekim yapmayacaksa K60 her işini görür yakın fiyatlara F5 pro geldi S22den 2 bin lira daha fazla ve çogu konuda daha iyi gelip bana burada S22yi övme Yd fiyatlarında 2. El 13 pro sıfır olarakta 12 pro max 13 14 var 14 çogu konuda S22yi alır
Ha bide cebinde power bank ve şarj kablosu taşımada iyi şanslar .)
f5 pro dediğin cihazda note 10s sensörü var, herkes telefondan PUBG oynamıyor koc. kıtlık var diyor bir de, kardesim anla artik o butcede kamera ve premium deneyım ısteyen adama k60 falan oneremezsın, oyuncuyum kamera onemli degıl derse eyvallah, ayrica sabahtan beri diyorum s22 alacak adam pilden bir sey beklememeli diye hala powerbank diyip alınmaz falan diyon pes dogrusu.

ayrıca samsung fanboyu falan degilim oyle olsa yd iphone 11 kullanmazdim, ya da airpods, apple watch ve mac ile ekosistem kurmayı planlamazdım.

Herkes zateb kılıfla kullanacak S22 alan birisi anca kamera için alır profesyonel bir çekim yapmayacaksa K60 her işini görür
normalde cevaplamayıp göz ardi edecektim dayanamadim. su yazinla sadece kendini avutup tatmin etmeye calismissin, hayir kardesim kameraya onem veren adamin isini k60 gormez. napayım ben kamerada s8 dengi telefonu.

kamera isteyen adama k60 k50 falan oneremezsin, cunku onerdigin kisinin mevcut telefonunun kamerasiyla hemen hemen ayni ayarda olacaktır. ayni seyleri soylemekten biktim .d ha bu arada magazadaki s22'nin sicakliklarina cpu-z'den baktim 36-37 derecelerde calisiyor bu gayet normal, 2-3 dk 4k 60 fps kayit aldigimda hala 38-39 derecelerde calisiyordu, ki zaten yukarıda attıgım s22 ana konuya bakacak olursan sıcaklıklardan cok sikayetci olan yok, olanlarinda eski telefonunun sogutmasi iyidir (s22 isinmiyo demiyorum) ne gerek var ustunde sucuk pısırırım gıbı abartılı ve gercek disi orneklere :D

bu arada 12 pro kamerada s22 ile bas edemez, pili ve termal basarimi disinda (12 pro'nun termal verimliligide pek iyi degıl) avantajı yok.

Son düzenleme:

NRxZero

80+
f5 pro dediğin cihazda note 10s sensörü var, herkes telefondan PUBG oynamıyor koc. kıtlık var diyor bir de, kardesim anla artik o butcede kamera ve premium deneyım ısteyen adama k60 falan oneremezsın, oyuncuyum kamera onemli degıl derse eyvallah, ayrica sabahtan beri diyorum s22 alacak adam pilden bir sey beklememeli diye hala powerbank diyip alınmaz falan diyon pes dogrusu.

ayrıca samsung fanboyu falan degilim oyle olsa yd iphone 11 kullanmazdim, ya da airpods, apple watch ve mac ile ekosistem kurmayı planlamazdım.

normalde cevaplamayıp göz ardi edecektim dayanamadim. su yazinla sadece kendini avutup tatmin etmeye calismissin, hayir kardesim kameraya onem veren adamin isini k60 gormez. napayım ben kamerada s8 dengi telefonu.

kamera isteyen adama k60 k50 falan oneremezsin, cunku onerdigin kisinin mevcut telefonunun kamerasiyla hemen hemen ayni ayarda olacaktır. ayni seyleri soylemekten biktim .d ha bu arada magazadaki s22'nin sicakliklarina cpu-z'den baktim 36-37 derecelerde calisiyor bu gayet normal, 2-3 dk 4k 60 fps kayit aldigimda hala 38-39 derecelerde calisiyordu, ki zaten yukarıda attıgım s22 ana konuya bakacak olursan sıcaklıklardan cok sikayetci olan yok, olanlarinda eski telefonunun sogutmasi iyidir (s22 isinmiyo demiyorum) ne gerek var ustunde sucuk pısırırım gıbı abartılı ve gercek disi orneklere :D

bu arada 12 pro kamerada s22 ile bas edemez, pili ve termal basarimi disinda (12 pro'nun termal verimliligide pek iyi degıl) avantajı yok.
Xiaomi Zaten oyuncu agırlıklı bide xiaomi bu yazılım ve kamera işini çözerse samsungu hertürlü geçer önceden çok iyiydi severdim ama artık Xiaomi benim için daha iyi samsungta kamerada sıkıntısı yok ama batarya ve işlemci konusunda bazı cihazlar kötü şuan en sevdigim xiaomiler Mi 13 K60 Mi 12T var
Samsungta tamamen eskı telefonlar S10 plus s20 fe S6 S7 S9 Note 5 Note 20 ultra Onları seviyorum şimdiki çogu model hoşuma gitmiyor ama yani dogru diyorsun premium hissiyatı S6 S7 Note 5 te bile iyi önceden iyiydi F/P ama artık degil S22 tasarım olsun ekran olsun benim hoşuma gitti batarya 4500 Islemcide Snap 8+ gen 1 olsa ve 19 20 k fiyat çıksa bu sefer alınır derdim.

aeaeae

80+
Xiaomi Zaten oyuncu agırlıklı bide xiaomi bu yazılım ve kamera işini çözerse samsungu hertürlü geçer önceden çok iyiydi severdim ama artık Xiaomi benim için daha iyi samsungta kamerada sıkıntısı yok ama batarya ve işlemci konusunda bazı
8 Gen 2'den sonra verimsiz islemci kullanıp yine 4-5 saat ekran süresiyle bas basa birakmazlar bizi. Samsung bu sene chip uretimine cok fena yatirim yapti, gorecegiz artik.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,699
Üyeler
140,686
Son üye
Cemoko
Top Bottom