Neler Yeni

iPhone 11 19k verilir mi

Berat Özdemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Berat Özdemir
Discord
RevelioLivento#9596
aga Samsung 2 3 sene kullandıktan sonra kafayı yiyo kasmaya başlıyor evdekilerden biliyorum üst seviye modelleri için bişi diyemem
Dostum bu söylediğin yıllar önce Samsung S2+ kullanıp sonra Oppo'ya geçip oradan da iPhone alacağım Samsung ve Android telefonlar çok kötüydü demek gibi. Android dünyasında Google Pixel telefonlarla Android üreticilere neler yapılabileceğini gösterir, en iyi deneyimi sunar. Samsung bu deneyime en yakın, bazı noktalarda Google Pixel'den bile iyi iş çıkaran Android'in en iyi telefonlarını sunuyor. Dolayısıyla iPhone'un 4'te 1'i fiyatına Oppo, Xiaomi vs. alıp Android çok kötü iPhone'a geçeceğim demek saçmalıktır.
şuan 14 pro kullanıyorum ondan önce 11 64 gb kullandım. 11 19 k edecek bir telefon değil. Eğer yarı fiyatına android alacaksan mantıklı ama o kadar para verip yine android alacaksan git 11 al. apple fiyat olarak kendi segmentindeki andoridlerden 1000 kat daha iyi. Teknik detaylardaki şu kadar megapiksel falan filana takılma. hiçbir android apple gibi kamera-yazılım ilişkisini iyi yapamıyor. öyle olsaydı iphone 11ler bilmem kaç megapiksel şayomilerden 10 kat iyi çekmezdi
Maalesef buna katılamayacağım. iPhone 11 serisinin rakibi Galaxy S10 serisi bugün hâlâ kullanılabilir durumda ve güvenlik güncellemelerini almaya devam ediyor. Kamerasının 11'e yakın olduğunu ve ekranının 11'den çok daha iyi olduğunu söylemeye gerek bile yok. 11 Pro ve Pro Max ise zaten OLED ekranlarının %70'ini Samsung'dan satın aldı. Sizde aynı şekilde Xiaomi ile kıyaslıyorsunuz, ikisi aynı segmentte telefonlar değiller ve dolayısıyla rakip değiller. Bugün 14 Pro kullanıyorsanız rakibi S23 veya Google Pixel'dir. Xiaomi ile kıyaslayıpta iPhone çok iyi diyemezsiniz.
onlar da iyi telefon ama aga android pek sevmiyorum ya
Ancak böyle söylerseniz de ne kadar bana iPhone kullanıyorum havasına girmek için yapılan bir hareket gibi gelse de saygı duyarım.

Raxlayt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Gökhan
Dostum bu söylediğin yıllar önce Samsung S2+ kullanıp sonra Oppo'ya geçip oradan da iPhone alacağım Samsung ve Android telefonlar çok kötüydü demek gibi. Android dünyasında Google Pixel telefonlarla Android üreticilere neler yapılabileceğini gösterir, en iyi deneyimi sunar. Samsung bu deneyime en yakın, bazı noktalarda Google Pixel'den bile iyi iş çıkaran Android'in en iyi telefonlarını sunuyor. Dolayısıyla iPhone'un 4'te 1'i fiyatına Oppo, Xiaomi vs. alıp Android çok kötü iPhone'a geçeceğim demek saçmalıktır.

Maalesef buna katılamayacağım. iPhone 11 serisinin rakibi Galaxy S10 serisi bugün hâlâ kullanılabilir durumda ve güvenlik güncellemelerini almaya devam ediyor. Kamerasının 11'e yakın olduğunu ve ekranının 11'den çok daha iyi olduğunu söylemeye gerek bile yok. 11 Pro ve Pro Max ise zaten OLED ekranlarının %70'ini Samsung'dan satın aldı. Sizde aynı şekilde Xiaomi ile kıyaslıyorsunuz, ikisi aynı segmentte telefonlar değiller ve dolayısıyla rakip değiller. Bugün 14 Pro kullanıyorsanız rakibi S23 veya Google Pixel'dir. Xiaomi ile kıyaslayıpta iPhone çok iyi diyemezsiniz.

Ancak böyle söylerseniz de ne kadar bana iPhone kullanıyorum havasına girmek için yapılan bir hareket gibi gelse de saygı duyarım.
kanka benim amacım iPhone kullanıyorum havasına girmek değil android işletim sistemini sevmiyorum bana göre eksikeri var

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,082
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Verilmez.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,721
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Dostlar merhaba iPhone 11 19k verilir mi Android kullanmayı sevmiyorum şuanki telefonum da öyle yazın çalışıp almayı düşünüyorum bide 64 gb 128 mi çevremdekiler 128 al diyor 64 ilerde yetmez belki diyor aradaki 2k fiyst farkına değer mi kararsızım
19k verion ekran IPS LCD 😀😀😀😀😀😀

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
Mete C. E.
İphone alıp icloud kullanmamakta ayrı bir komedi,
İphone 11 64 gb 17k al geç illa alacaksan.
İcloud ekstra bulut alıyorsun, zaten daha ucuza geliyor gb farkı.
İphone’da oyun oynamak sarj ve pilden dolayı zaten akıl karı değil pek, geri kalanda clouda yedekliyor.
Yani 64 gb veya 1 tb arasındaki fiyat farkı yerine 10 sene cloud ödersin herhalde.

şahin doğan

80+ Platinum
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,736
Üyeler
156,516
Son üye
EnDLess0034
Top Bottom