Neler Yeni

iPHONE 11 ALMAYA KARAR VERDİM RENK VE TUTULAN __??

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Hasan Bayar
Instagram
https://www.instagram.com/hasanbayar32/
Facebook
hasanxS
1 yıldır 7 Plus kullanıyorum ve telefona 7-8K vermek bana saçma geliyor. Çünkü 7 Plus’ımda arayıp da bulamadığım, isteyip de yapamadığım bir şey yok.

Ama elbette sizin 11 tercih etmekte haklı bir nedeniniz vardır. Sizin hayatınız ve sizin kullanımınız önemli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teknosa veya Vatan. Ticaretle uğraşıyorsanız Teknosa’da (ticari kartlara) peşin fiyatına 12 taksit vardı.
4.5 yıldır LG G4 kullanuıyorum artık iyi bir telefon kullanmak istiyorum sigara alkol kullanmıyorum aylık 500 lira onlara vermediğim için güzel bi telefonumun olmasını istiyorum nakit alacağım ben

Eğer istanbuldaysanız Apple kendi yerinden alabilirsiniz.
ıspartadayım

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
4.5 yıldır LG G4 kullanuıyorum artık iyi bir telefon kullanmak istiyorum sigara alkol kullanmıyorum aylık 500 lira onlara vermediğim için güzel bi telefonumun olmasını istiyorum nakit alacağım ben

ıspartadayım
O zaman oradaki teknoloji yerlerinden almak daha iyi olur. Apple garantili, tabi isteğinize kalmış bir şey ama apple internet sitesinden de sipariş verebilirsiniz.

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
kuzenim 1-2 ay önce beyaz modelini aldı
hepsiburada da ve diğer sitelerde 50 dolar indirim vardı o zaman almıştı 6800e gelmişti

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,605
Üyeler
138,383
Son üye
arthos
Top Bottom