Neler Yeni

iPhone 11 cihazımda takılmalar

Keremdiyola

80+ Bronze
Herkese iyi günler dilerim . Telefonumu yaklaşık 1 ay önce 0 aldım ve sadece birkaçtane oyun , sosyal medya uygulamaları ve fotoğraflar var cihazın hafızasının 1/3 bile dolu değil fakat telefonumda sadece instagram ve tiktokta ara sıra videolarda kasma gibi takılmalar gözlemliyorum tiktokta cok cok nadiren olsa da instagramda günde 3-4 defa bu durumla karşılaşabiliyorum. sizce bu durumun internetimle mi bir alakası var yoksa telefonumda sorun olabilir mi ? Önceki telefonum iPhone 7 de de bu sorunu daha sık yaşıyordum. Pek kafaya takılacak birsey degil ama insan bu fiyatı bir telefona verince ister istemez üzerine düşüyor. Şimdiden teşekkür ederim.

şahin doğan

80+ Platinum
İnternetin veya İOS sürümü ile alakalıdır diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Tnc öz
instagramda sıkıntı var bende yaşıyorum. eskiden hiç öyle bir şey yoktu değişiyo videodan videoya

Keremdiyola

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

şahin doğan

80+ Platinum

Shooter_U

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,117
İsim
Uğur
İos 16.4 yayınlandı denemelisin

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,066
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Herkese iyi günler dilerim . Telefonumu yaklaşık 1 ay önce 0 aldım ve sadece birkaçtane oyun , sosyal medya uygulamaları ve fotoğraflar var cihazın hafızasının 1/3 bile dolu değil fakat telefonumda sadece instagram ve tiktokta ara sıra videolarda kasma gibi takılmalar gözlemliyorum tiktokta cok cok nadiren olsa da instagramda günde 3-4 defa bu durumla karşılaşabiliyorum. sizce bu durumun internetimle mi bir alakası var yoksa telefonumda sorun olabilir mi ? Önceki telefonum iPhone 7 de de bu sorunu daha sık yaşıyordum. Pek kafaya takılacak birsey degil ama insan bu fiyatı bir telefona verince ister istemez üzerine düşüyor. Şimdiden teşekkür ederim.
Telefon ile alakası yok hocam insta ve tiktokta bu tür sorunlar mevcut kasma tarzı problemler oluyor ama tam kasma gibi değilde garip

Keremdiyola

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom