Neler Yeni

iPhone 11 ile ilgili sorular

şahin doğan

80+ Platinum
Kim param güvende ile telefon satsın mi 😃
Bak bakalım kaç ilan var
İlan olması ile satmak farklı şeyler. %99'u paramgüvende işaretlendiğinde gözükmek için koyuyor. Satmıyorlar paramgüvende ile.

yefri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
koray canpolat
Arkadaşlar selam kısa özet geçeyim ama öncesinde bir dipnot geçeyim lütfen bana iPhone 11 alma etme gibi şeyleri söylemeyin. YD iPhone 11 64 GB Su Yeşili 10/10 kozmetik sorunsuz her şeyi orjinal ama pil de orjinal ama %79 sizce alınır mı sosyal medya ve video izlemek için kullanacağım telefonu yeterli mi sizce 8500 ₺ de fiyatı var fiyatına değer mi?
yeniliyo.com a bak 12 taksitle iphonelar var öğrenci indirimi de var

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Yiğit Can Kocaman
Arkadaşlar selam kısa özet geçeyim ama öncesinde bir dipnot geçeyim lütfen bana iPhone 11 alma etme gibi şeyleri söylemeyin. YD iPhone 11 64 GB Su Yeşili 10/10 kozmetik sorunsuz her şeyi orjinal ama pil de orjinal ama %79 sizce alınır mı sosyal medya ve video izlemek için kullanacağım telefonu yeterli mi sizce 8500 ₺ de fiyatı var fiyatına değer mi?
%79 çok büyük problem. 11 Pro Max’i 1 hafta oldu bırakalı benim de %80’di bataryam ve full şarjla saat 8de evden çıkıp 2-3 gibi girdiğimde şarjı. %20 altına düşmüş oluyordu. Bu arada aktif telefon kullanan biri değilim, öyle instaya girer 5-10 dakika takılırım işte toplu taşımada müzik dinler biri wpden yazdıysa ona dönerim vs.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada kimse dikkat etmemiş de 64gb da yetmez hocam
iCloud sayesinde 64gb kurtarıyor bu arada, 30K foto video vardı bende telefonda 15GB boş yer vardı. Ha tabii ağır oyunlar vs yükleyen biriyse iş değişir ama arkadaş günlük kullanım için bakıyorum demiş.

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Hazer
%79 çok büyük problem. 11 Pro Max’i 1 hafta oldu bırakalı benim de %80’di bataryam ve full şarjla saat 8de evden çıkıp 2-3 gibi girdiğimde şarjı. %20 altına düşmüş oluyordu. Bu arada aktif telefon kullanan biri değilim, öyle instaya girer 5-10 dakika takılırım işte toplu taşımada müzik dinler biri wpden yazdıysa ona dönerim vs.

iCloud sayesinde 64gb kurtarıyor bu arada, 30K foto video vardı bende telefonda 15GB boş yer vardı. Ha tabii ağır oyunlar vs yükleyen biriyse iş değişir ama arkadaş günlük kullanım için bakıyorum demiş.
Çok kararsız kaldım valla hocam

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,013
İsim
uwu
Orjinal batarya ne kadar tutar hocam bir süre idare etsin beni sonra değiştireyim bataryasını fiyatı uygun çünkü telefonun
600tlye deji al taktir geç 900 civarı a da güçlendirilmiş var

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Hazer

serhattt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Serhat Gül
Ne alaka dostum düzgünce ne kadar olduğunu soruyorum?

Anladım hocam dolap üzerinden alsam acaba daha iyi olur mu?
dolapta bir ton dolandırıcı var
Teklif veriyorsun kabul ediyor ,arıyorsun açmıyor. Whatsapptan yazıyor dolandırmaya çalışıyor.
Sahibinden param güvendede dolandırıcı çok

Bayramdurmus

80+ Bronze
Abi ben iphone kullanıyorum ya demek için iphone alıyorsunuz valla hem kapanma sıkıntısı yaşıcaksın hemde kötü bi telefon kullanacaksın :) Git kayıtlı xaomi al kat kat iyi

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Hazer
Abi ben iphone kullanıyorum ya demek için iphone alıyorsunuz valla hem kapanma sıkıntısı yaşıcaksın hemde kötü bi telefon kullanacaksın :) Git kayıtlı xaomi al kat kat iyi
Android sevmediğim için iPhone geçiyorum dostum bu bir ikinci olarak kapanma sorunu yedek bir 6s ile çözebiliyorsun son olarak "xaomi" gibi bir telefonu önermen çok daha üzücü samsung önerseydin daha okey olurdum ama ön yargı iyi bir şey değil. :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,840
Üyeler
156,531
Son üye
erdemsahn41
Top Bottom