Neler Yeni

iphone 11 kamera camı kırıldı

dess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Des
Arkadaşlar merhaba, ben telefonu (iPhone 11) düşürdüm üstteki kameranın kamera camı kırıldı ancak fotoğraf çekerken bir sorun yok. Bu kamera camını öncelikli olarak apple (garantisi devam ediyor) ya da başka bir telefoncu değiştirebilir mi? Isıtıp açılmasına riskli dediler? Ama bilmiyorum. Apple desteği telefonla arayıp görüştüğümde bana arka kapağın tamamen değişmesi gerektiğini onun haricinde de ellerinde olmadığını falan filan bişeyler söyledi en son fiyat olarak bana istanbuldaki apple mağazasındaki sıfır 11’in fiyatını söyledi. 23 BİN TL. Allah aşkına bana bi yol gösterir misiniz?

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,288
İsim
Batuhan
Arkadaşlar merhaba, ben telefonu (iPhone 11) düşürdüm üstteki kameranın kamera camı kırıldı ancak fotoğraf çekerken bir sorun yok. Bu kamera camını öncelikli olarak apple (garantisi devam ediyor) ya da başka bir telefoncu değiştirebilir mi? Isıtıp açılmasına riskli dediler? Ama bilmiyorum. Apple desteği telefonla arayıp görüştüğümde bana arka kapağın tamamen değişmesi gerektiğini onun haricinde de ellerinde olmadığını falan filan bişeyler söyledi en son fiyat olarak bana istanbuldaki apple mağazasındaki sıfır 11’in fiyatını söyledi. 23 BİN TL. Allah aşkına bana bi yol gösterir misiniz?
Garanti Devam Ediyorsa Garanti Harici Biryere Götürme Bence .

dess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Des
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Garanti Devam Ediyorsa Garanti Harici Biryere Götürme Bence .
Gönderdim de aldığım yere gittim ilk ordaki yetkililer apple bunu yapar mı yapmaz mı nasıl yapar tam bilemediler.

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
852
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
fp proya göndere bilirsin ama çok para alırlar

dess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Des
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sağol dostum

Top Bottom