Neler Yeni

İPhone 11'e geçmeli miyim?

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Samet Kapucuoğlu
Huawei Noca 5T'den İphone 11'e geçtim, Huawei'den memnundum hız olarak fakat günden güne kamera kötü çekmeye başladı story bile atmıyordum. 11 aldım garantili kaskolu kutu faturalı 5 aylıktı (ablamdan) ve aşırı memnunum tek sıkıntısı şarj süresi ben 1 gün çıkarırken huawei ile iphone'da yarım günde bitiyor neredeyse
Mesaj otomatik birleştirildi:

Problem eskimesi degil kalitesiz ve parasini haketmemesi.
Ben eskidi demedim ki güncelleme almayı kesmez dedim daha devam eder yani İphone 7 daha yeni kesti güncelleme almayı 8 plus'a hala güncelleme geliyor

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Iphone 11 yerine yeni nesil android tercih ediyorum.

Neden mi?
Iphone 11 60hz, fazla kalın, denildiği kadar hızlı değil.

Şu anda elimde iphone 11 ve Oneplus 9 pro var. Iphone 11 iki haftadır şarja takma gereği bile duymadım. Kablosuz şarj ünitesine bazen öylesine koyuyorum. Oneplus 9 pro hz olarak, ekran olarak, kamera ve hız olarak kat kat daha iyi bir telefon.

Tabi iphone ya da android fanboyluğu yapmıyorum. İki cihazı da kullanan biriyim ve sadece yorumumu belirtiyorum. Şahsen ben 13 Pro max altı iphone kullanmazdım
Bu adama neden güldünüz anlamadım. iPhone 11 çıktığı zaman ucuza alan bir sürü arkadaşım var. Sadece ucuza aldıkları için memnunlar. Yoksa telefonun kamera hariç pek de bir esprisi yok. Ekranı cidden kötü. Şuan iPhone 11 almak hiç mantıklı değil. 13 alacak bütçeniz varsa düz 13 almanızı tavsiye ederim.

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Hasan Ciftci
Huawei Noca 5T'den İphone 11'e geçtim, Huawei'den memnundum hız olarak fakat günden güne kamera kötü çekmeye başladı story bile atmıyordum. 11 aldım garantili kaskolu kutu faturalı 5 aylıktı (ablamdan) ve aşırı memnunum tek sıkıntısı şarj süresi ben 1 gün çıkarırken huawei ile iphone'da yarım günde bitiyor neredeyse
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben eskidi demedim ki güncelleme almayı kesmez dedim daha devam eder yani İphone 7 daha yeni kesti güncelleme almayı 8 plus'a hala güncelleme geliyor
BIliyorum anladim hocam ne demek istediginizi sadece bende tekrardan bir örnek vermek istedim.

Selim Ege Aydemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Selim Ege Aydemir
Arkadaşlar elimde Huawei p40 lite var, sistem olarak hızlı çalışıyor. Diğer özellikleri de tatmin edici ve sorun çıkartmıyor fakat Google olmadığından dolayı bu telefona çok para vermiyorlar ikinci elde gideri 3k civarı. Almak istediğim telefon iPhone 11 fakat o telefon da fiyatını hak eden bir telefon değil. Parayı çok kolay kazanan biri değilim, elimdeki telefon beni daha ne kadar götürür? Elimdeki paraya 6-7k daha koyup bunu almayı düşünüyorum, sizce geçeyim mi? Elimdeki dolar olan paramı yatırım olarak bırakayım mı?
samsung s serisi bakılabilir

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Samet Kapucuoğlu
Konuyu şöyle toparlamak istiyorum, telefon değiştirmeyi düşünüyorsan, az paran varsa 2.El temiz 11 almaya bak. Sıfır alacam diyorsan İphone 12 veya 13 düşün. Evet ekran kalitesi çok iyi değildir belki ama iphone farkı var emin olabilirsin. Aşırı derecede huawei fanıyım fakat iphone cidden farklı. Ekstra olarak instagram gibi yerlere fotoğraf ve video atarken story veya post kalitesi düşmüyor. Android'de öyle değil ama. Yapacakların sınırlı APK yükleyemezsin. Fakat cidden kullanımı iyiymiş. İphone 8 2017'de çıktı ve güncelleme hala alıyor. İphone 11 ise 2020'de çıktı 3 sene fark var arada. İphone 8 şuan güncelleme almayı kesse en az 4 sene sonra İphone 11 güncelleme almayı keser.

GodlyPain

80+ Bronze
Konuyu şöyle toparlamak istiyorum, telefon değiştirmeyi düşünüyorsan, az paran varsa 2.El temiz 11 almaya bak. Sıfır alacam diyorsan İphone 12 veya 13 düşün. Evet ekran kalitesi çok iyi değildir belki ama iphone farkı var emin olabilirsin. Aşırı derecede huawei fanıyım fakat iphone cidden farklı. Ekstra olarak instagram gibi yerlere fotoğraf ve video atarken story veya post kalitesi düşmüyor. Android'de öyle değil ama. Yapacakların sınırlı APK yükleyemezsin. Fakat cidden kullanımı iyiymiş. İphone 8 2017'de çıktı ve güncelleme hala alıyor. İphone 11 ise 2020'de çıktı 3 sene fark var arada. İphone 8 şuan güncelleme almayı kesse en az 4 sene sonra İphone 11 güncelleme almayı keser.
iPhone story
img_0319.png

Android Story
Screenshot_2023-03-02-12-13-06-86_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg

Ben öyle bir şey yaşamadım. Siz diyince denedim ve sonuçlar bu şekilde.

Aynı ışık aynı poz.

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Samet Kapucuoğlu
iPhone story
Alıntıyı görüntüle

Android Story
Alıntıyı görüntüle
Ben öyle bir şey yaşamadım. Siz diyince denedim ve sonuçlar bu şekilde.

Aynı ışık aynı poz.
O zaman benim telefonda sıkıntı vardı, çünkü aynı poz aynı hiza aynı anda çektiğimde çok farklı oluyor. Akşam fotoğraf atarım eve geçince. Ama iki fotoğrafı'da instagramdan çekicem telefonun kendi kamerasından değil

SerhatCC

80+ Bronze
iphone 11 kullanan biri olarak söylüyorum iphone 11 2023 yılında 0 almak için iyi bir tercih değil. parasını haketmiyor filan diye konuya girmeye gerek yok çünkü apple piyasanın en iyisi olarak fiyatlarını hep böyle tutuyor. eğer ucu ucuna 11 alacak paran varsa 11 alma üst düzey bir android telefon al. ben 11 ile ilk kez iosa geçtim ve bir daha çıkmayı düşünmüyorum. babam 2015 yazında aldığı 6plus telefonunu hala kullanıyor ve inanılmaz seri bir halde. benimkini babama verip 14 alıcam ama dediğim gibi bütçeni zorlayıp 11 alacaksan hiç alma

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Beyler son bir soru sorayım, iPhone 11in sıfırını almak için bile biraz daha para biriktirmem lazımdı. Şimdi de aklıma düz 13 düştü fakat o kadar parayı bir telefona nasıl vereceğim bilmiyorum. Şuanda elimde 400dolar gibi bir para var ayrıca bir de kullandığım Huawei p40 lite telefon var sizce ikinci el iPhone 11 alayım mı? Temiz olduğunu nasıl anlarım? (not:telefona verecek çok param yok)

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
Arkadaşlar elimde Huawei p40 lite var, sistem olarak hızlı çalışıyor. Diğer özellikleri de tatmin edici ve sorun çıkartmıyor fakat Google olmadığından dolayı bu telefona çok para vermiyorlar ikinci elde gideri 3k civarı. Almak istediğim telefon iPhone 11 fakat o telefon da fiyatını hak eden bir telefon değil. Parayı çok kolay kazanan biri değilim, elimdeki telefon beni daha ne kadar götürür? Elimdeki paraya 6-7k daha koyup bunu almayı düşünüyorum, sizce geçeyim mi? Elimdeki dolar olan paramı yatırım olarak bırakayım mı?
Hocam ip 11 eski bir cihaz oldu artık 12 veya 13 aşağısı kurtarmaz bana göre 13 daha iyi ve performanslı olur

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Hocam ip 11 eski bir cihaz oldu artık 12 veya 13 aşağısı kurtarmaz bana göre 13 daha iyi ve performanslı olur
O kadar verecek param yok sıfır iPhone 11 parası bile şuan hazır değil, o kadar çıkamam. Büyük ihtimalle ikinci el temiz 11 alacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ömer Durmuş
İphone alman Senin tercihindir fakat 7-10K bandında çok iyi android telefonlar var (yurt dışı Mi11T veya Mi12T onerebilirim) çok iyi telefonlar bu iki seri

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,621
Üyeler
156,806
Son üye
varp
Top Bottom