Neler Yeni

iPhone 12 %100 şarj olmuyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Akil
Öncelikle merhaba yaklaşık 3 gün önce aldığım 0 telefonum en fazla % 98 e kadar şarj oluyor pil sağlığı 100 olmasına rağmen %100 olmuyor çözümünü bilem bar mı acaba

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,867
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Şarj adaptörünüz nedir?

kırmızışarapp

80+ Silver
Öncelikle merhaba yaklaşık 3 gün önce aldığım 0 telefonum en fazla % 98 e kadar şarj oluyor pil sağlığı 100 olmasına rağmen %100 olmuyor çözümünü bilem bar mı acaba
Bu pil yüzdesi güncelleme ile geldi. Yazılımsal bir sıkıntı olabilir veya bataryada bir sıkıntı vardır. Telefonu açıp kapatmayı denediniz mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni güncelleme ile sorun düzelmezse , yetkili apple servisine götürebilirsiniz. Bence yazılımsal bir sorun.

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,080
İsim
Oozdmrsm
Evinin elektrik voltajı düşük mü. Şarjın kaç dakikada 98 e çıkıyor

thexlone

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Batuhan
Pil ayarlarında iyileştirilmiş şarjı kapatın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
aydın bayraktar
Pil ayalarından iyileştirilmiş pil kapatırsan 80 den sonrada hızlı şarj eder ama ben tavsiye etmem pil sağlığı açısından nacızane tavsiyem iyileştirilmiş pil açlık kalmalı

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
663
İsim
Mehmet Ali
Aynı sorun bir arkadaşımda da mevcuttu. Şarj %56 da kalıyor %57 ye geçmiyordu , dakikalar sonra geçiyordu , gelen güncellemelerle düzeldi diyordu.

Top Bottom