Neler Yeni

iphone 12 mini kapandı

readerror

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emirhan
Herkese Merhaba geçenlerde 2.el bir telefon aldım iphone 12 mini cihazda çizik dahi yok sahibi de bana hiç açılmadığını söyledi cihaz gayet temiz herhangi bir sorunu yok bataryası 79 sorun şu ki 1 kez fark ettim daha önce oldumu bilmiyorum telefon sıcak değildi şarkı açtım ekranı kapattım bi anda şarkı kesildi telefon kendini kapatmış kendi elimle açtım telefonu loglarına bakayım dedim panic logu atmamış 3utools programı ile bağladım ve baktım oradada crash raporu gözükmüyor şu ana kadar 1 kez yaşadım bu kapanma olayını anlamadım cihazda bir sorun olduğudnan mıdır acaba cihaz güncel son sürümde teşekkürler

Strangersupuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Omer Faruk
Herkese Merhaba geçenlerde 2.el bir telefon aldım iphone 12 mini cihazda çizik dahi yok sahibi de bana hiç açılmadığını söyledi cihaz gayet temiz herhangi bir sorunu yok bataryası 79 sorun şu ki 1 kez fark ettim daha önce oldumu bilmiyorum telefon sıcak değildi şarkı açtım ekranı kapattım bi anda şarkı kesildi telefon kendini kapatmış kendi elimle açtım telefonu loglarına bakayım dedim panic logu atmamış 3utools programı ile bağladım ve baktım oradada crash raporu gözükmüyor şu ana kadar 1 kez yaşadım bu kapanma olayını anlamadım cihazda bir sorun olduğudnan mıdır acaba cihaz güncel son sürümde teşekkürler
Bataryası sahte, değişmiş veya çip ile döngüsü sıfırlanmış olabilir, Bataryadan dolayı kapanmalarda crash report oluşmuyor anında kapandığı için.

readerror

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bataryası sahte, değişmiş veya çip ile döngüsü sıfırlanmış olabilir, Bataryadan dolayı kapanmalarda crash report oluşmuyor anında kapandığı için.
bunun anlamanın yolu var mıdır cihazz hiç açılmamış dendi ve vidaları olsun ayarlarda hata vermesi olsun hiçbir sorun yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

1021 kerede şarj edilmiş

ve 3utools ile bataryanın seri numarası vb herşeyi var

Strangersupuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Omer Faruk
bunun anlamanın yolu var mıdır cihazz hiç açılmamış dendi ve vidaları olsun ayarlarda hata vermesi olsun hiçbir sorun yok

1021 kerede şarj edilmiş
Hocam %79 düşük bir değer değil normal şartlarda kapanmaması lazım ancak devamlı olmuyorsa muhtemelen bir kusuru yoktur.
Siz yine de bildiğiniz bir telefoncuya gidip bataryasını kontrol ettirin.
2. Elde babama bile güvenmem.

readerror

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emirhan
Hocam %79 düşük bir değer değil normal şartlarda kapanmaması lazım ancak devamlı olmuyorsa muhtemelen bir kusuru yoktur.
teşekkürler fakat cihaz hiç açılmamış dendiği için açtırmak istemiyorum nasıl kontrol edecekler acaba

1 kez oldu umarum birdaha olmaz :(

Strangersupuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Omer Faruk
teşekkürler fakat cihaz hiç açılmamış dendiği için açtırmak istemiyorum nasıl kontrol edecekler acaba
Hocam açtırmadan kontrol edemezsiniz ancak Sahte bataryaya orjinal bataryanın fotoğrafta atmış olduğum çip kısmını aktarıp 'orjinal değişmemiş' yapmış oluyorlar tabii ki seri numaraları vesire de bu kartta saklandığı için siz hiç değişmemiş zannedebilirsiniz.
Bence içinize kurt düşeceğine açtırıp baktırın.
1714520541186.png

readerror

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emirhan
anladım hocam o zaman tekrar yaşanırsa ben gidip baktırayım çok teşekkürler

Top Bottom