Neler Yeni

🔥İndirim iPhone 13 128 GB 34429₺

Aykut D.

80+ Gold
Android, Apple fark etmeksizin üreticilerin çoğu işlemci frekanslarını kısıyor. Sebebi genelde eskiyen cihazların aşırı ısınma ve pil sorunları. Garip bir şekilde bir tek Apple bu konuda manşet oldu.

Ek olarak düşük seviye Android iyidir, ama iPhone varken Samsung alınmazmış ondan emin gibiyim.
Android eski kasma yapan Android değil , İos eskisi gibi stabil değil. Yani şu bizim ülkede telefonun bile değer kaybı endişesi olmasaydı emin olun çokta tınmazdı bu kadar. Apple alan kişinin diğer derdide değer kaybı değer kaybını bukadar kafaya takan elemanda durumu iyi değildir gidipte apple cihaz alıp altın muameleside yapmasın . 2-3 yaşında olan herhangi ıPhone şuanda şarjı S3 mini gibi şarjı su gibi gidiyor şuan 4k mah ortalama bir android cihaz 8 saat ve üzeri ekran süresi veriyor .
Mesaj otomatik birleştirildi:

iPhone varken Samsung alınmaz
Şu laf Apple'ın g*tünü kaldırıyor işte .
Bkz: İntel fanboyları.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Android eski kasma yapan Android değil , İos eskisi gibi stabil değil. Yani şu bizim ülkede telefonun bile değer kaybı endişesi olmasaydı emin olun çokta tınmazdı bu kadar. Apple alan kişinin diğer derdide değer kaybı değer kaybını bukadar kafaya takan elemanda durumu iyi değildir gidipte apple cihaz alıp altın muameleside yapmasın . 2-3 yaşında olan herhangi ıPhone şuanda şarjı S3 mini gibi şarjı su gibi gidiyor şuan 4k mah ortalama bir android cihaz 8 saat ve üzeri ekran süresi veriyor .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu laf Apple'ın g*tünü kaldırıyor işte .
Bkz: İntel fanboyları.
Exynoslu cihaza bence 10 bin bandından fazla verilmez. Ha bu arada Apple fanboyu vs değilim A17 Pro da üretim açısından berbat bir çip, seneye çıkacak cihazla düzeltirler diye umuyorum.

Değer kaybı konusuna katılıyorum, genelde S24 Ultraya para verenler daha zengin oluyor, 15 Pro alan nasıl olsa değeri artar satarım diyen asgari ücretli de çıkabiliyor 😀

Top Bottom