Neler Yeni

iPhone 13 alınır mı ?

tunahanselcuk61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Tunahan Selçuk
6S cihaza hattı tak ve mobil erişimi aç.
Aynı iCloudu iki cihazda aç aramalar gelir. YouTube videosunu atıyorum o şekilde yaparsın.

Bunu şimdi izledim 30 saniye önce bu videoda diyor ki mobil erişim ile olmaz evde wi-fi ağına bağlıyken olur. Bura bizim işimize gelmez dışarıda yapamadıktan sonra ne anlamı kaldı değil mi hocam 😂

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
923
İsim
Ali
Bunu şimdi izledim 30 saniye önce bu videoda diyor ki mobil erişim ile olmaz evde wi-fi ağına bağlıyken olur. Bura bizim işimize gelmez dışarıda yapamadıktan sonra ne anlamı kaldı değil mi hocam 😂
Yok hocam hattı yurtiçi 5S ve üstü telefona tak. Taşınabilir mobil veriyi aç ve bağlantıyı diğer cihaza bağla devam...

tunahanselcuk61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Tunahan Selçuk

Luxier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet K
Hocam pek bir yerde denk gelmezsiniz ama 13 ve 13pro serilerinde telefondan kaldırılamayan fotoğraflarda yapay bir yazılım var birazcık can sıkabilir.Ama 15'e dedikleriniz gibiyse alın geçin.

tunahanselcuk61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Tunahan Selçuk
Hocam pek bir yerde denk gelmezsiniz ama 13 ve 13pro serilerinde telefondan kaldırılamayan fotoğraflarda yapay bir yazılım var birazcık can sıkabilir.Ama 15'e dedikleriniz gibiyse alın geçin.
Hocam o ayar kapatılıyor bir arkadaşımda vardı yapay olarak kendisi müdahale ediyor sanal bir fotoğraf çıkıyor o özellik kapanıyor

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
Enes Sayar
bu nedir ilk defa duyuyorum

Luxier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet K
Hocam o ayar kapatılıyor bir arkadaşımda vardı yapay olarak kendisi müdahale ediyor sanal bir fotoğraf çıkıyor o özellik kapanıyor
Nedir? İnternetten baktım baya ayarlarda fotoğraflar kısmındaki full hdr ozelliginden mi bahsediyosunuz?Baya bir ayar kapattım ama yardımcı olamadı pek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu nedir ilk defa duyuyorum
İphone 13 yapay fotoğraf çekiyor diye aratırsanız bazı insanların yüz fotoğrafı cidden değişiyor.İşin garip tarafı fotoğrafı çekerken bir sıkıntı yok,çektikten sonra yapaylaşıyor.

tunahanselcuk61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Tunahan Selçuk
Nedir? İnternetten baktım baya ayarlarda fotoğraflar kısmındaki full hdr ozelliginden mi bahsediyosunuz?Baya bir ayar kapattım ama yardımcı olamadı pek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İphone 13 yapay fotoğraf çekiyor diye aratırsanız bazı insanların yüz fotoğrafı cidden değişiyor.İşin garip tarafı fotoğrafı çekerken bir sıkıntı yok,çektikten sonra yapaylaşıyor.
Hocam telefonu aldım eve geldim sıfırladım kapattı kendini ve açılmıyor şuan ne yapmam lazım

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
904
İsim
Buğra
Yurtdışı iphone 13 alınır mı ? Fiyatı 15k. 8ay kullanıp 4 ay kapanması benim için önemli değil. Telefonda hiçbir sorun yok sadece ekranda biraz büyük kılcal çizik var.
1 senedir kullanıyorum şuan pil sağlığım 91 de ve hala günü çıkartıyor ağır kullanmama rağmen eğer çiziği dışında bir sorunu olmadığına eminseniz alın

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113