Neler Yeni

İphone 13 alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ömer
Merhabalar, İphone 13 hakkında bilgi verirmisiniz?
Kamera performansı benim için çok önemli çünkü İnstagram'da story ve post atıyorum bu yüzden kamera iyi olması lazım ve beni bir kaç sene götürmesi lazım.
Bu telefon yaz tatilinin sonlarına okulların açılmasına doğru fiyatı artar mı düşer mi?
Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
eren kılıçoğlu
Kamera performansı benim için çok önemli çünkü İnstagram'da story ve post atıyorum bu yüzden kamera iyi olması lazım ve beni bir kaç sene götürmesi lazım.
Bu telefon yaz tatilinin sonlarına okulların açılmasına doğru fiyatı artar mı düşer mi?
illa iphone istemiyorsan s24+ bakabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
JACK
merhaba be npoco x6 pro aldım özellikelri gerçekten çok iyi ama kamera pek övülmedi kargoda şu an telefon bakıyım kamera güzelse (ve diğer özelliklerde) öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ömer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,998
İsim
uwu
merhaba be npoco x6 pro aldım özellikelri gerçekten çok iyi ama kamera pek övülmedi kargoda şu an telefon bakıyım kamera güzelse (ve diğer özelliklerde) öneririm
Bende poco X6 pro almayı düşünüyordum ama o kamerayı görünce işte oldum keşke birazcik kameraya önem verseler. X6 pro yerine 11 tercih edeceğim için kamera dışında pişman olacağımı bilerek almak insana kötü hissettiriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
JACK
Bende poco X6 pro almayı düşünüyordum ama o kamerayı görünce işte oldum keşke birazcik kameraya önem verseler. X6 pro yerine 11 tercih edeceğim için kamera dışında pişman olacağımı bilerek almak insana kötü hissettiriyor
ben sipariş ettim hala gelmedi sizce nasıl

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
burak armağan
hocam fiyat hakkında bir şey söyleyemem ama iphone 13 ün kamerası cgerçekte ne görüyorsun onu çeker yani iyi bir kamerası var

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,998
İsim
uwu
ben sipariş ettim hala gelmedi sizce nasıl
Hocam kasası kaliteden yoksun kamerası ip7 bilemedin ip8 in kalitesi ama oyun performansı muhteşem kaliteli kılıf kullanırsan seni memnun eder kamera tarafında çok çok bir beklenti de bulunma

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,107
İsim
kilan embappe
İçin 8+ Gen 1 ayarı işlemci olacak, kamera güzel olacak ama 18k olacak? Bunun bi üstü artık yemek falan da yapar 😂

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,998
İsim
uwu
İçin 8+ Gen 1 ayarı işlemci olacak, kamera güzel olacak ama 18k olacak? Bunun bi üstü artık yemek falan da yapar 😂
O kadar para veriyoz yapsın(!) ama pocolar ücretsiz fırın imkanı sunuyor ama monster gibi değil monster bu işin ustası azmi monster ile kaşarlı tost yapmadık (!)

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,107
İsim
kilan embappe
O kadar para veriyoz yapsın(!) ama pocolar ücretsiz fırın imkanı sunuyor ama monster gibi değil monster bu işin ustası azmi monster ile kaşarlı tost yapmadık (!)
Monster kötü yaw, excalibur kaşarlı tostunu değişmem hiçbir şeye

Top Bottom