Neler Yeni

IOS iPhone 13 hâlâ alınır mı

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Ahmet Güney
Şuan kendimde redmi note 10s var ve iPhone a geçiş yapmak istiyorum,bazi arkadaslarim o fiyata Samsungtan s24 alabilcegimi söylüyor ama gönlüm iPhone 13ten yana sizin fikirleriniz varsa bekliyorum

şahin doğan

80+ Platinum
Hala taş gibi cihaz. En sorunsuz, en toplu iPhone'lardan biri. 11 Pro'dan bile memnunum ben, 13'ün memnun etmeyecek tarafı yok bence.

Bünyamina

80+ Gold
Şuan kendimde redmi note 10s var ve iPhone a geçiş yapmak istiyorum,bazi arkadaslarim o fiyata Samsungtan s24 alabilcegimi söylüyor ama gönlüm iPhone 13ten yana sizin fikirleriniz varsa bekliyorum
Sen 13 istiyorsan direkt tercih edebilirsin. İçinde kalmasın. Her anlamıyla olmuş bir telefon.

Leqendd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Yusuf
İkisi de üzmez istediğini alabilirsin. Ben de geçen ay ikisi arasında kalmıştım ama ip13 aldım. Memnunum, güzel telefon.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,900
İsim
uwu
Güzel telefon 60 Hz i takmiyorsan güzel cihaz soc ve kamerası çok güzel özellikle videoda elde sağlam duruşu var köşeli tasarım sayesinde tek tavsiyem telefonu alırken kaliteli kılıf alman olacak

Ahmet South

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Ahmet Güney
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hala taş gibi cihaz. En sorunsuz, en toplu iPhone'lardan biri. 11 Pro'dan bile memnunum ben, 13'ün memnun etmeyecek tarafı yok bence.
teşekkür ederim cevabın için alınabilecek en iyi iPhone modeli diye düşündüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen 13 istiyorsan direkt tercih edebilirsin. İçinde kalmasın. Her anlamıyla olmuş bir telefon.
Teşekkür ederim içimi rahatlattı bu cevabın

İkisi de üzmez istediğini alabilirsin. Ben de geçen ay ikisi arasında kalmıştım ama ip13 aldım. Memnunum, güzel telefon.
herhangi bir sorun yaşadın mı kullanırken

Güzel telefon 60 Hz i takmiyorsan güzel cihaz soc ve kamerası çok güzel özellikle videoda elde sağlam duruşu var köşeli tasarım sayesinde tek tavsiyem telefonu alırken kaliteli kılıf alman olacak
Kullandığım telefon 60hz ve cok da bi sorun yaşamadım 120hz kullanan arkadaşım onu söylüyordu 120den 60a geçerken sıkıntı oluyor ama 60dan 60a sıkıntı olmaz diye bu muallakta birakti beni 35 36k odeyip 120hz olmaması üzücü

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,900
İsim
uwu
teşekkür ederim cevabın için alınabilecek en iyi iPhone modeli diye düşündüm

Teşekkür ederim içimi rahatlattı bu cevabın

herhangi bir sorun yaşadın mı kullanırken

Kullandığım telefon 60hz ve cok da bi sorun yaşamadım 120hz kullanan arkadaşım onu söylüyordu 120den 60a geçerken sıkıntı oluyor ama 60dan 60a sıkıntı olmaz diye bu muallakta birakti beni 35 36k odeyip 120hz olmaması üzücü
Babam 120 hz ekrandan ip 13 un 60 Hz ine geçti sorduğumda aynı olduğunu söyledi ve ben de arada kullanıyorum tek fark arayuzdeki sağa kaydirmada bellioluyor onun dışında animasyon farkıyla baya akıyor bu 60 Hz bile bu kadar mükemmelken acaba prolarinda nasıldır

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
eren kılıçoğlu
Ben şahsen düz iPhone almanı önermem.

Bünyamina

80+ Gold

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,518
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
İphone 13 güzel cihaz alternatif olarak s24 öneririm
Ben apple ın sistemini pek sevmiyorum kullanıcı olarak ama ip13 güvenlik olarak en iyi cihazlardan birisi
3 yıl eski olması ve ios yüzünden ben s24 tercih ederdim

Bünyamina

80+ Gold
İphone 13 güzel cihaz alternatif olarak s24 öneririm
Ben apple ın sistemini pek sevmiyorum kullanıcı olarak ama ip13 güvenlik olarak en iyi cihazlardan birisi
3 yıl eski olması ve ios yüzünden ben s24 tercih ederdim
3 yıl önce çıkmasının dezavantajı ne mesela ?
iosun ne suçu varda tercih etmiyorsun

eren28tr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
eren kılıçoğlu
Bu fiyata 60 hz telefon alıyorsun s24 varken sırf iPhone diye alınmaz ama illa alacaksan al.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,518
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
3 yıl önce çıkmasının dezavantajı ne mesela ?
iosun ne suçu varda tercih etmiyorsun
4 sene daha yazılım güncellemesi alıp salıcaklar telefonu s24 6 sene daha alıcak
Ben yazılımcıyım uygulama geliştiriyorum ios bana cihazda özgürlük vermiyor uygulamayı sınayabilecek android bana bu özgürlüğü çok iyi bir şekilde veriyor
Bluetooth bağlantılarının bile protokolleri değiştirilebiliyor ben neden ios tercih edeyim ki?

Top Bottom