Neler Yeni

İphone 13 pil sorunu

Emirhanly

80+
Arkadaşlar telefonu yeni aldım dün elime geldi ilk taktığımda 20 altına düşmedim 80 olunca çektim . Ve şarj çok mu hızlı gidiyor bana mı öyle geliyor bu olan bir şey mi yoksa telefon mu sorunlu şarj 75 iken face time girdim 20 dk konuştum arka planda insta gezerken falan 64 e düşmüş

Ekler

• IMG_0019.png
    IMG_0019.png
    365.7 KB · Hit: 28
  • IMG_0020.png
    IMG_0020.png
    359 KB · Hit: 24

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,416
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Aynı cihaz bende de var bu hızlı şarj gitmesinden dolayı sattım kurtuldum bu dertten psikolojimi bozuyordu gözüm sürekli batarya yüzdesinde idi kafam attı sattım evet hızlı bitiyor bence de

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Volkan
Arkadaşlar telefonu yeni aldım dün elime geldi ilk taktığımda 20 altına düşmedim 80 olunca çektim . Ve şarj çok mu hızlı gidiyor bana mı öyle geliyor bu olan bir şey mi yoksa telefon mu sorunlu şarj 75 iken face time girdim 20 dk konuştum arka planda insta gezerken falan 64 e düşmüş
Hızlı bitiyor hocam hele 90 dan sonra çok hızlı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı cihaz bende de var bu hızlı şarj gitmesinden dolayı sattım kurtuldum bu dertten psikolojimi bozuyordu gözüm sürekli batarya yüzdesinde idi kafam attı sattım evet hızlı bitiyor bence de
Benim sonum da o gibi satacağım sanırım kullanmamak lazım bitmemesi için 😅

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,416
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

HDogus

80+ Bronze
Kendimi bildim bileli iphone kullanıyorum. Prize bağlı yaşıyorsun düz modellerde😅

şahin doğan

80+ Platinum
%50 kullanımdan az kullanımda 3.5 saat açık, 2.5 saat kapalı ekran almışsın neredeyse. Kötü olan nedir? Günde 8 saat kullanıp pili bitmeyen cihaz yok şu an.

Top Bottom