Neler Yeni

İPHONE 6 (32) vs TCL 20 SE (64)

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
knk outlook dışında desteği kesilen uygulamalar hangisi biliyor musun
Netflix, Microsoft Office Mobile (hepsi), Google drive vs baya uygulama var. Asphalt 9 gibi bazı oyunlar da desteği çekmiş. Maks 1-2 sene sonra yüklenebilir pek uygulama kalmaz zaten. Geçen yıl neredeyse her uygulamayı destekliyordu İOS 12.

(Arada editliyorum mesajı.)

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,861
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Tre-x

80+ Silver
Dostum, ALINMAZ. ALINMAZ YAA!
Kaç yıllık telefon kim bilir kaç kez tamir edildi.
Yavaş bir telefon.
ESKİ BİR TELEFON.
garantisi yeni bitmiş dedi??
Mesaj otomatik birleştirildi:

Microsoft Office Mobile (hepsi), Google drive vs baya uygulama var. Asphalt 9 gibi bazı oyunlar da desteği çekmiş. Maks 1-2 sene sonra yüklenebilir pek uygulama kalmaz zaten. Geçen yıl neredeyse her uygulamayı destekliyordu İOS 12.
garantisi yeni bitmiş dedi??
sizce geekbench yaptırtayım mı

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Dostum, ALINMAZ. ALINMAZ YAA!
Kaç yıllık telefon kim bilir kaç kez tamir edildi.
Yavaş bir telefon.
ESKİ BİR TELEFON.
Katılıyorum. Şuan İOS 10 tablet var evde, hiçbir şey inmiyor içine, sadece safari düzgün çalışıyor o da bazı sitelere girmiyor safari sürümü eski diye 😂

1-2 sene sonra iphone 6 da aynı bu duruma gelecek. Gerçi şuan bile netflix gibi milyonlarca kişinin kullandığı bazı uygulamalara desteği yok cihazın.

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ya arkadaşlar neden uğraşıyorsunuz? Bir sürü kişi alınmaz dediği halde hala test yapayım mı onu yapayım mı diye soruyor.
Hem konu açıyorsun fikir almak için hemde hala İphone diyorsun. 2014 yılında çıkmış cihaz kullanmak hoşuna gidecekse al güle güle kullan.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Ya arkadaşlar neden uğraşıyorsunuz? Bir sürü kişi alınmaz dediği halde hala test yapayım mı onu yapayım mı diye soruyor.
Hem konu açıyorsun fikir almak için hemde hala İphone diyorsun. 2014 yılında çıkmış cihaz kullanmak hoşuna gidecekse al güle güle kullan.
Ben son sözümü dedim. Alacaksa artık kendi bilir.

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Tre-x

80+ Silver
Ya arkadaşlar neden uğraşıyorsunuz?
sanane kardeşim sana ne zararım var kendimizce tartışıyoruz bi sonuca varmam ve yanlış bir karar almamam için
Bir sürü kişi alınmaz dediği halde hala test yapayım mı onu yapayım mı diye soruyor.
Hem konu açıyorsun fikir almak için hemde hala İphone diyorsun.
çevremdeki blgili insanlardan al diyenler olduğu için ikilemde kaldım

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
sanane kardeşim sana ne zararım var kendimizce tartışıyoruz bi sonuca varmam ve yanlış bir karar almamam için

çevremdeki blgili insanlardan al diyenler olduğu için ikilemde kaldım
Ben senin değil sen benim kardeşim olacak yaştasındır onu önce bir kafana sok ve düzgün konuş.
Millet sana İphone alınmaz diyor kaç sayfa olmuş seni yanlıştan çevirmeye çalışıyorlar ve sen hala İphone diyorsun. Çevrende bilgili insanlar varsa neden buraya konu açıyorsun?

Tre-x

80+ Silver
Ben senin değil sen benim kardeşim olacak yaştasındır onu önce bir kafana sok ve düzgün konuş.
öncelikle akıl yaşta değil baştadır
Millet sana İphone alınmaz diyor kaç sayfa olmuş seni yanlıştan çevirmeye çalışıyorlar ve sen hala İphone diyorsun. Çevrende bilgili insanlar varsa neden buraya konu açıyorsun?
kaç sayfa olmuşsa olmuş bunun kime ne zararı var?
Çevrende bilgili insanlar varsa neden buraya konu açıyorsun?
ne yapacağıma sen mi karar vereceksin?

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
öncelikle akıl yaşta değil baştadır

kaç sayfa olmuşsa olmuş bunun kime ne zararı var?

ne yapacağıma sen mi karar vereceksin?
Ben senin aklınla alakalı yorum yapmadım. Sadece kardeşim dememen gerektiğini belirttim.
Burada kimin ne yapacağına karar verme gibi bir durumum yok. İnsanlar sana bir sürü yorum yapmış alma diye ama sen hala alma yolunda ilerliyorsun. İnsanları neden boş yere uğraştırıyorsun?

Tre-x

80+ Silver
İnsanları neden boş yere uğraştırıyorsun?
bunu kendileri söyleyebilir sanki değil mi
Burada kimin ne yapacağına karar verme gibi bir durumum yok.
Çevrende bilgili insanlar varsa neden buraya konu açıyorsun?
.d
Ben senin aklınla alakalı yorum yapmadım. Sadece kardeşim dememen gerektiğini belirttim.
peki hocam
ikimizde boş yaptık biraz sanki

Aşık Diktatör

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,271
İsim
Furkan Daşcı
Kural 18: Eski Konuları Yükseltmek
peki bu yakınlık tahmininizce ne kadar ?
şuanda outlook dışında bildiğiniz hangi uygulamaları aktif olarak kullanamam iphone 6 da
Spotify .twitter , pinterest falan yükleyememiştim ben ve dahası.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,409
Üyeler
140,997
Son üye
AhmetEren6587
Top Bottom