Neler Yeni

Yardım iphone 14 pro mu alınır yoksa iphone 14 mu ?

Deepied

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sadık
Pardon hocam 15 pro ve 14 pro zannettim ben . Haklısınız o kadar oynar tabi ki pro sonuçta
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aradaki 20k ya değer
tamamdır kral bırazdan alıcamda bıraz daha fıkır sahıbı olayım

PffPanda

80+ Bronze
15 lerde cok sıkıntılı kırılıyor hemen dıyorlar ondan almak ıstemıyorum basta zaten bende 15 pro ıstıyordumda vazgectım suanda pahalndı zaten alınmaz 70 80K oldu
Hocam kendimde 15 Pro Max var katmanlardan bir tanesi kalktığı için öyle diyorlar . Arka cebinize atıp hangi telefonun üstüne otursanız öyle olma şansı var elbet . iphone 13 serisinde kırılmasa bile ekranını bozduğum telefon olmuştu .

Alırken yanına kılıfı kesinlikle alın. Bide apple sitesinden alın . Fiyatlar aynı . Sadece biraz bekletir ama kesinlikle değer . Bazıları onarım veya iade görmüş telefon yolluyor (Trdyl/Hepsiburada/amazon gibi) . Apple da öyle bişey yok

Yumuklu Sucurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Alper
14 pro kullanıcısıyım.Almışken 15 pro al,sebebi daha hafif ve daha fazla ekrana sahip olması ve daha hızlı şarj oluyor type C sayesinde.Çok büyük farklar var mı hayır ama uzun süreli kullanımda o ağırlıktan kurtulmak çok iyi bir hissiyat.14 pro ile 14 arasında kaldıysan kesinlikle pro aldığına değecek. 120hz ekran vs 60hz ekran.

Deepied

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sadık

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
15 pro. apple sitesinden yapıştır gitsin bu arada 11 kullanıcısıyım durumu sen bil ahahah

Deepied

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sadık
14 pro kullanıcısıyım.Almışken 15 pro al,sebebi daha hafif ve daha fazla ekrana sahip olması ve daha hızlı şarj oluyor type C sayesinde.Çok büyük farklar var mı hayır ama uzun süreli kullanımda o ağırlıktan kurtulmak çok iyi bir hissiyat.14 pro ile 14 arasında kaldıysan kesinlikle pro aldığına değecek. 120hz ekran vs 60hz ekran.
tamamdır 20K fark var arasında 60hz ıcın degıcekmıkı ?

15 pro. apple sitesinden yapıştır gitsin
kral acılen telefona ıhtıyacım var onlarda 3 4 haftada gonderıyorlar

Deepied

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sadık

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
tamamdır 20K fark var arasında 60hz ıcın degıcekmıkı ?

kral acılen telefona ıhtıyacım var onlarda 3 4 haftada gonderıyorlar
o zaman amazon veya hepsiburada dan almanız

Deepied

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sadık
Reis apple sitesinde şuan stok var . Git al vallaha
kral appele sıtesınde varda 3 4 haftaya anca gonderıyolar ıste ama telefonsuzda olmaz suan acıl lazım

Hocam o 120 hz yi görüp 60 hz alırsanız yemin ederim kanser olursunuz . Acil ihtiyacım var diyerek düşük model almayın pişman olursunuz .
tamam 14 pro alıcam ben karar verdımde bızımkılerı ıkna edemıyorum cok fark dıyolarda ıste neyse 14 pro alayım gıtsın

o zaman amazon veya hepsiburada dan almanız
ney anlamadım kral

PffPanda

80+ Bronze
kral appele sıtesınde varda 3 4 haftaya anca gonderıyolar ıste ama telefonsuzda olmaz suan acıl lazım

tamam 14 pro alıcam ben karar verdımde bızımkılerı ıkna edemıyorum cok fark dıyolarda ıste neyse 14 pro alayım gıtsın
O zaman 14 pro alın ama aldığınıza bence pişman olacaksınız . 15 pro dururken telefonsuz mu kalayım yav derdiyle 14 pro da kalacaksınız

Top Bottom