Neler Yeni

Yardım iphone 14 pro mu alınır yoksa iphone 14 mu ?

Gif Man

80+ Gold
Apple İphone 15 Veya Apple İphone 14 Pro Al .

Deepied

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Sadık
o farklara inan takılmaz. type c oluşu dynamic island oluşu ve 14 prodan daha daha üstün oluşu..
bıde kral en ıphonelarda type c sevmıyoru zaten oyuzden 14 pro dahada ıstıyorum yanıde ben karar verdım sahsen kıyıp 14 pro alıcam 15 proya gucum yetmez 15 de alabılırım fakat 15de almak ıstmıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

düz 14 kesinlikle alınmaz
tamam 15 pro alıcam zaten kral ınsallah bırazdan alıyorum

PffPanda

80+ Bronze
o farklara inan takılmaz. type c oluşu dynamic island oluşu ve 14 prodan daha daha üstün oluşu..
Biraz düşününce bana da mantıklı gelmeye başladı hem eskiyi getir yeniyi götür gibi kampanyalarda telefon en yeni model olduğu için mecbur güncel telefon değil diyerek öldürme gibi bişeyde yapamazlar .

bıde kral en ıphonelarda type c sevmıyoru zaten oyuzden 14 pro dahada ıstıyorum yanıde ben karar verdım sahsen kıyıp 14 pro alıcam 15 proya gucum yetmez 15 de alabılırım fakat 15de almak ıstmıyorum

tamam 15 pro alıcam zaten kral ınsallah bırazdan alıyorum
Hocam 14 pro dememişmiydiniz sanki demin ? 15 Pro ise durmayın hemen alın millet çekip çekip stokları bitiriyor çünkü .

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
999
İsim
Ahmet Şeker
2-3 kişide daha aynı şekilde biraz daha bastırsam gidecek gibi . Sanırsam bana özel bişey değil gerçekten de kasıtlı yapılmış bişey . Bide bir tane kanalda sökülürken gördüğüm şey arka kapağın resmen tak çıkar haline gelmiş olması .
sorun çıkarsa internete anında yayılırdı diye düşünüyorum yine de arka cepte olmamasına dikkat etmek lazım

Top Bottom