Neler Yeni

İphone 7 telefonumda çok garip şeyler oldu

Xdeath

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Serhan
Merhaba arkadaşlar az önce telefonumda çok garip şeyler oldu şarjdan 97 iken çekmiştim anlamsızca 40 50 dk içinde 79 a kadar düştü aç kapat yapmak istedim açtığımda 94 oldu sonra hemen düzeldi 79 a geri döndü Pil yüzdesine baktım servis yazıyordu Batarmayı okuyamadı 1 saniye sonra düzeldi
Not:Her gün aynı aralıklarla şarj ederdim akşam 8 9 da takıp 11 12 gibi çıkartırdım gece 30 40 oldumu takardım bugün değişiklik yaptım ondan olabilirmi?

Techno08

80+ Gold
Batarya ölmüş reis.

bunun tek çözümü değiştirmek. Deji almanızı öneririm iPhone’nın orijinal bataryaları kötü

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
Hocam bişey sorucam bende de iphone 7 var şarja koyduğunuzda çok ısnıyomu benimkinden neredeyse alev çıkacak gibi oluyo

Xdeath

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Serhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pil yüzdem %100 De
Mesaj otomatik birleştirildi:

Batarya ölmüş reis.

bunun tek çözümü değiştirmek. Deji almanızı öneririm iPhone’nın orijinal bataryaları kötü
Hocam bataryam 100 demesini unuttum ilkkez yaşadım

Hocam bişey sorucam bende de iphone 7 var şarja koyduğunuzda çok ısnıyomu benimkinden neredeyse alev çıkacak gibi oluyo
Dostum sadece adaptörüm ısınıyor ilk zamanlar benimde çok ısınıyordu bir kaç defa aç kapat yaptım düzeldi

Techno08

80+ Gold

bende de iPhone 7 var evet çok ısınıyor

Pil yüzdem %100 De

Dostum sadece adaptörüm ısınıyor ilk zamanlar benimde çok ısınıyordu bir kaç defa aç kapat yaptım düzeldi

o zaman bilmiyorum

R o s s

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,518
İsim
RecH
Pil yüzdem %100 De

Bende devamlı öyle adaptörde çok ısnıyo telefonda

Xdeath

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Serhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Techno08

80+ Gold
Adaptörünüz orjinalmi?

İos 14.7.1 son sürümde

yani son sürüm.

bilmiyorum ama bence yine e bataryada bir problem var diye düşünüyorum

Ziona

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar az önce telefonumda çok garip şeyler oldu şarjdan 97 iken çekmiştim anlamsızca 40 50 dk içinde 79 a kadar düştü aç kapat yapmak istedim açtığımda 94 oldu sonra hemen düzeldi 79 a geri döndü Pil yüzdesine baktım servis yazıyordu Batarmayı okuyamadı 1 saniye sonra düzeldi
Not:Her gün aynı aralıklarla şarj ederdim akşam 8 9 da takıp 11 12 gibi çıkartırdım gece 30 40 oldumu takardım bugün değişiklik yaptım ondan olabilirmi?
deji veya fujipower ile degistirin

Top Bottom