Neler Yeni

iPhone 7 ye geçeçem sizce mantıklı mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Muhammed Emin Altınoluk
Bütçe
6000
Öncelikle Herkese Merhabalar, şu an kullandığım android telefon yere sert düştüğü için maalesef bozuldu ve 2 senedir kullanıyordum bu sebepten ios bir cihaza geçmeye karar verdim.Yenilenmiş bir telefon almayı planlıyorum ama iPhone 11 veya Xs lere baktığım zaman fiyatlar biraz uçuk geliyor şu an staj ve ekstradan uzaktan çalıştığım bir iş olduğu için aylık 4000 TL gibi gelirim oluyor O sebebten pek bir bütçem yok en azından beni 1-1.5 sene idare edecek bir ios cihaz bakıyorum. Ben şahsen iPhone 7 veya 7 plus düşünüyorum ama sizede sormaya karar verdim burda yapmam gereken en mantıklı hamle hangisi sizce ?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,529
İsim
uwu
Öncelikle Herkese Merhabalar, şu an kullandığım android telefon sert bir düşüş yaşadığı için maalesef bozuldu ve 2 senedir kullanıyordum bu sebepten ios bir cihaza geçmeye karar verdim.Yenilenmiş bir telefon almayı planlıyorum ama iPhone 11 veya Xs lere baktığım zaman fiyatlar biraz uçuk geliyor şu an staj ve ekstradan uzaktan çalıştığım bir iş olduğu için aylık 4000 TL gibi gelirim oluyor O sebebten pek bir bütçem yok en azından beni 1-1.5 sene idare edecek bir ios cihaz bakıyorum. Ben şahsen iPhone 7 veya 7 plus düşünüyorum ama sizede sormaya karar verdim burda yapmam gereken en mantıklı hamle hangisi sizce ?
6kya tr 8plus bulunur

Cihangir

80+ Gold
7 alınmaz bence 8 plus bakın

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,529
İsim
uwu

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
Muhammet Yazıcı
Öncelikle Herkese Merhabalar, şu an kullandığım android telefon yere sert düştüğü için maalesef bozuldu ve 2 senedir kullanıyordum bu sebepten ios bir cihaza geçmeye karar verdim.Yenilenmiş bir telefon almayı planlıyorum ama iPhone 11 veya Xs lere baktığım zaman fiyatlar biraz uçuk geliyor şu an staj ve ekstradan uzaktan çalıştığım bir iş olduğu için aylık 4000 TL gibi gelirim oluyor O sebebten pek bir bütçem yok en azından beni 1-1.5 sene idare edecek bir ios cihaz bakıyorum. Ben şahsen iPhone 7 veya 7 plus düşünüyorum ama sizede sormaya karar verdim burda yapmam gereken en mantıklı hamle hangisi sizce ?
iphone 8 kesinlikle hem 1-1.5 sene idare edecek diyorsunuz işte tam yeridir iphone 8 ios 17 desteğide var mis gibi güncel telefon

Can...

80+ Platinum
@şahin doğan

şahin doğan

80+ Platinum
Yüksek gb lı 7 Plus idare eder.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,845
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Yüksek gb lı 7 Plus idare eder.
Hocam normal 7 idare eder mi? ? yaz sonu gibi veya seneye ocak gibi değiştiririm whatsapp insta bu kadar kullandıklarımda
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam normal 7 idare eder mi? ? yaz sonu gibi veya seneye ocak gibi değiştiririm whatsapp insta bu kadar kullandıklarımda
https://www.sahibinden.com/ilan/iki...fonu-modeller-iphone-7-128gb-1005586585/detay şu iki ürünü buldum bunların bandında

şahin doğan

80+ Platinum

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,529
İsim
uwu
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Muhammed Emin Altınoluk
Hepinize çok Teşekkür ederim Biraz daha düşünecem telefon işini

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
O paraya bir eski telefon almazdım doğrusu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,160
Üyeler
141,948
Son üye
Alitaş
Top Bottom