Neler Yeni

İPHONE KESTİRMELER YARDIM

brkgks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berk göksu
Youtubeden video indireceğim birçok video izledim birçok video indirme kestirmesi denedim ancak hepsinde “url içeriklerini al işlemine geçerli bir url geçirdiğinizden emin olunuz” hatası veriyor. Safariden deniyorum yine aynı hata, youtube uygulamasından deniyorum zaten videonun paylaş kısmında daha fazla kısmında kestirmeler yeri yok (notlar whatsapp anımsatıcılar kopyala kısmı olan yer ) sadece kestirmenin adı var youtube downloader ,youtube video indirme ,youtube indirme vb adlarında (yüklediğim kestirmeler) bunlara bastıktan sonrada url hatasını alıyorum. İnternette çözüm bulamadım Telefon iphone se sürüm:ios 14
çözümü yoksa iphone için ücretsiz youtube video indirme uygulaması varmı hepsi paralı sanırsam teşekkürler.

Ekler

• B31A8F47-61C9-4E8E-97D9-74DF7501DEDB.png
    B31A8F47-61C9-4E8E-97D9-74DF7501DEDB.png
    1.3 MB · Hit: 126

sprkil00

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Abdurrahman YURDAER
‎Offline Music - Converter Mp3 App Store’da (apple.com) Bu bağlantıda bulunan uygulamayı indirin. Ardından Converter > Sources > YouTube sekmesine tıklayın. İndirmek istediğiniz videoyu aratın ve oynatın. 2-3 saniye sonra altta dosyayı mp4 olarak indirmeniz için bir seçenek verecektir. Ona tıklayın ve "Files" sekmesine gelin. Videounuzun indirmesi bitene kadar bekleyin. İsterseniz uygulama içerisinden youtube.com adresine google hesabınızla giriş yaparak "Katıl" abonesi olduğunuz kişilerin videolarını indirebilirsiniz. İsterseniz Converter > Sources > Web Browser kısmından istediğin bir filmi açıp birkaç saniye oynattıktan sonra indirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,848
Üyeler
138,420
Son üye
sinan681
Top Bottom