Neler Yeni

İphone'um olmadan apple watch kullanabilirmiyim??

KLauss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali
Arkadaşlar internetten apple watch se2 modelini sipariş verdim ama galiba iphone kesinlikle gerekliymiş bende yazın iphone almayı düşünüyorum 2 ay idarelik bile olsa apple watchımı kullanabilirmiyim? Şimdiden teşekkürlerr

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar internetten apple watch se2 modelini sipariş verdim ama galiba iphone kesinlikle gerekliymiş bende yazın iphone almayı düşünüyorum 2 ay idarelik bile olsa apple watchımı kullanabilirmiyim? Şimdiden teşekkürlerr
Bir iPhone ile eşleştirmen şart. Çevrende iPhone kullanan varsa biriyle eşleştirerek kullanabilirsin, Android cihazlarla veri alışverişi yapmaz kendisi.

KLauss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir iPhone ile eşleştirmen şart. Çevrende iPhone kullanan varsa biriyle eşleştirerek kullanabilirsin, Android cihazlarla veri alışverişi yapmaz kenh
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir iPhone ile eşleştirmen şart. Çevrende iPhone kullanan varsa biriyle eşleştirerek kullanabilirsin, Android cihazlarla veri alışverişi yapmaz kendisi.
Hocam yani bir tanıdıkla kurulumu yapıp 2 ay idareten normal saat olarak kullanabilirmiyim

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam yani bir tanıdıkla kurulumu yapıp 2 ay idareten normal saat olarak kullanabilirmiyim
Evet, bir iPhoneye bağlayıp cihazı aç sonra bağlantıyı kesip normal kullan. Bağlantıyı kes dediğim bluetoothu kapatmak yani eşleşmeyi kaldırma.

Top Bottom