Neler Yeni

İphone'um olmadan apple watch kullanabilirmiyim??

KLauss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali
Arkadaşlar internetten apple watch se2 modelini sipariş verdim ama galiba iphone kesinlikle gerekliymiş bende yazın iphone almayı düşünüyorum 2 ay idarelik bile olsa apple watchımı kullanabilirmiyim? Şimdiden teşekkürlerr

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar internetten apple watch se2 modelini sipariş verdim ama galiba iphone kesinlikle gerekliymiş bende yazın iphone almayı düşünüyorum 2 ay idarelik bile olsa apple watchımı kullanabilirmiyim? Şimdiden teşekkürlerr
Bir iPhone ile eşleştirmen şart. Çevrende iPhone kullanan varsa biriyle eşleştirerek kullanabilirsin, Android cihazlarla veri alışverişi yapmaz kendisi.

KLauss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir iPhone ile eşleştirmen şart. Çevrende iPhone kullanan varsa biriyle eşleştirerek kullanabilirsin, Android cihazlarla veri alışverişi yapmaz kenh
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir iPhone ile eşleştirmen şart. Çevrende iPhone kullanan varsa biriyle eşleştirerek kullanabilirsin, Android cihazlarla veri alışverişi yapmaz kendisi.
Hocam yani bir tanıdıkla kurulumu yapıp 2 ay idareten normal saat olarak kullanabilirmiyim

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam yani bir tanıdıkla kurulumu yapıp 2 ay idareten normal saat olarak kullanabilirmiyim
Evet, bir iPhoneye bağlayıp cihazı aç sonra bağlantıyı kesip normal kullan. Bağlantıyı kes dediğim bluetoothu kapatmak yani eşleşmeyi kaldırma.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,482
Üyeler
142,739
Son üye
TheodorRohan1
Top Bottom