Neler Yeni

Apple İphone SE 2022 Aldım

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,212
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
Ben de böyle iPhone 8 kasasını falan seviyorum, oyun oynayan birisi de değilim o yüzden pil problemim de yok. SE serisi benim için mükemmel fakat keşke bu model söylentilerdeki gibi XR kasasıyla çıksaymış... Ama yine de gayet iyi cihaz, iPhone ürünler arasında gayet iyi bir seçim. iPhone 11 gibi 2-3 sene eski bir cihaza 2.000₺ fazladan vermemişsin iyi ki. Bence minimum 2026'ya kadar rahat kullanırsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gel o arkadaşa değil bana at yiyosa gel.
Ve evet alanlar saf enayi.
🤣🤣 Daha APK yukleyemiyorsunuz.🤣
Para size gi🤣
Bide ii diyo ya 🤣
Kıytırık a15 dediğin de iOS olmasaydı gorurdum ben onu sıkıysa gelsin.
OnePlus la kapıssin.
60hz ekranli eskipusku tel almış 🤣
Kendini çok şanslı hissediyor🤣
La iPhone hater gördüm de bu kadarını görmedim 🤠

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Burak
hocam babam çıkar çıkmaz almıştı 2020 olanından bir gün telefonum yoktu tamirdeydi samsung telefonum bana telefonunu vermişti yoğun kullanmama rrağmen gece 1 gibi falan sarjı 5 e düşmüştü sabah 11 den beri elimdeydi düşün yani

Neden değmesin ? bunu diyenleri anlamıyorum. dünyanın en iyi işlemcisine sahip en iyi kamerlarından birine sahip daha sayamadığım bir sürü avantajı var sırf boyutu küçük ve gece modu yok diye mi o fiyata değmiyor cidden şu şekilde söyleyenlere uçan tekme atıp ortamdan uzaklaşasım geliyor aralarında ki mhz değerlerine kadar her şeyi araştırıp bakarak aldım. 11 den üstün bir telefon orası kesin. oyun mu oynayacağım ? hayır. o zmana ekranı sorun değil sarjı da sorun değil. ben böyle düşünüyorum bana göre yeterli bir telefon ben kullanan veya muadillerini kullanan arkadaşların yorumunu merak ettim 10500 liraya alan herkes aptalmış sanırım türkiyede ki sen değmez diyorsan değmezmiş :D
oyun oynamıcaksın ekranı önemli değil şarjı önemli değil boyutu küçük ve 10500tl vereceksiniz mantıklı !

inanc098

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
asdfasf
Forum kurallarında hakaret yasak ama M*l Awk

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın 4 yıl performans konusunda başınız ağrımaz

Benim fikrm sıfır 10.5k vereceğime s21 fe alırdım eski se 2020’nin f/p oranı yok

*iPhone kullanıyorum*
Kurallar gereğiyle uyarı yedim ama söylediğimin arkasındayım

Moderatör’lerin yaptıklarını kötülemiyorum

anilg00

80+
Gel o arkadaşa değil bana at yiyosa gel.
Ve evet alanlar saf enayi.
🤣🤣 Daha APK yukleyemiyorsunuz.🤣
Para size gi🤣
Bide ii diyo ya 🤣
Kıytırık a15 dediğin de iOS olmasaydı gorurdum ben onu sıkıysa gelsin.
OnePlus la kapıssin.
60hz ekranli eskipusku tel almış 🤣
Kendini çok şanslı hissediyor🤣
Annene babana gerçekten üzüldüm kanka gerçekten üzüldüm ama onlarda biliyorum senin gibi bir evlat istemezdi ama yazım yanlışların olsun IQ seviyen olsun bunca insana kendini rezil etmen olsun çok üzücü DİPNOT: SE 2022 yi kardeşime verdim ve iphone 13 aldım. şimdi bir köşede çaresizce ağlayabilirsin ***** herif

babapro21

80+ Bronze
Annene babana gerçekten üzüldüm kanka gerçekten üzüldüm ama onlarda biliyorum senin gibi bir evlat istemezdi ama yazım yanlışların olsun IQ seviyen olsun bunca insana kendini rezil etmen olsun çok üzücü DİPNOT: SE 2022 yi kardeşime verdim ve iphone 13 aldım. şimdi bir köşede çaresizce ağlayabilirsin ***** herif
Sen asil kendi adina uzul anen baban hic kus b. Bir cocuk istemezdi buyuk ihtimal ueysin cope atmislar seni aciyan biri almış IQ diyosun da o ufacik kafanla zor bela bu mesaji yaziyosun fazla yoruluyorsun yazik etme kendine.
Bide banane 13 almissan 🤣
İstesem 13pro bile alirim sen kime hava atiyosun boş insan

Top Bottom