Neler Yeni

Ana Konu 💸İş Bankası'nın Kazandıran Uygulaması NAYS🔥

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,048
İsim
Muhammet Trabzon
Ama parayı çekmek için senin adına ait bir banka hesabından yükleme yapmanı istiyor banka uygulamasına girip parayı nays hesabına ibandan transfer edene kadar parayı çekemiyor veya uygulama içinden birine gönderemiyorsun mesela annemin banka hesabı olmadığı için onun nays hesabındaki parayı hepsiburada ve trendyol cüzdanına yüklüyorum
Annene Papara hesabı açsan, oradan bir seferlik para göndersen daha kolay olmaz mı?

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç
IMG_20220715_141542.jpg
Toslada denedim para toslaya geçti diğer kartlarda olur mu bilmiyorum. Bu ekran çıktıktan sonra bekleyin. Para yatmış olucak ama CVV 5 dk'da bir değiştiğinden hızlı olun ve her yatırcağınız zaman yeniden kartı ekleyin çünkü CVV değişiyor.

payne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Soner Payne
Annene Papara hesabı açsan, oradan bir seferlik para göndersen daha kolay olmaz mı?
papara bir banka olmadığı için, paparayla para yüklemende para gönder özelliği aktif olmaz. Fakat üstte yazdığım şekilde yaparsanız papara hesabınıza parayı aktarabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Nebi Okumuş
hayır. Dediğim şeyleri yaparsanız, papara hesabınıza aktarabilirsiniz parayı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Papara hesabınıza girin.
Yatır butonuna basın.
Kredi/Banka kartıyla yükle seçeneğini seçin.
Nays kart bilgilerinizi girin.

Sizi bir 3D Secure sayfasına yönlendirecek, telefonunuza gelen kodu girin. Bunun amacı kartınızı teyit etmekti.
Kartınız hesabınıza eklendikten sonra, nays kartınızı seçip minimum 10TL olacak şekilde yükleme yapabilirsiniz.
Hocam bu "İşlemi gerçekleştiremiyoruz." sistemimizde kayıtlı bir cep telefonu numaranız bulunmamaktadır. Hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim.

payne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Soner Payne
Hocam bu "İşlemi gerçekleştiremiyoruz." sistemimizde kayıtlı bir cep telefonu numaranız bulunmamaktadır. Hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim.
tosla hesabınız varsa oraya yükleyin. Oradan da paparaya aktarabilirsiniz yukarıda yazdığım şekilde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,576
İsim
Kgn
Bence güzel bir uygulama olmuş.Maks 10₺ ye kadar çıkabildim kazı kazanda daha üstünü göremedim.Düşük miktar gönderiyorum diye mi öyle oluyor hep 1₺ lik gönderiyorum

payne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Soner Payne
Bence güzel bir uygulama olmuş.Maks 10₺ ye kadar çıkabildim kazı kazanda daha üstünü göremedim.Düşük miktar gönderiyorum diye mi öyle oluyor hep 1₺ lik gönderiyorum
hayır, tamamen şans işi. Ben de kendi hesabımda maks. 10TL kazandım. Başka hesaplarda 50TL kazandığım da oldu, önceki sayfalarda ekran görüntüsü var.

burak9956

80+ Bronze
Şimdi Kazan için yükleme yapacaktım boyle bir ekran çıktı sorun yaşayan başka birisi varmı?
Screenshot_2022-07-21-18-18-52-036_com.nextcx.nays.jpg

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,845
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi