Neler Yeni

Ana Konu 💸İş Bankası'nın Kazandıran Uygulaması NAYS🔥

burak9956

80+ Bronze
Kazı kazan bitecek sanırım.
Screenshot_2022-07-25-15-15-27-758_com.nextcx.nays.jpg

MrJosef

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Yusuf Kağan İnan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama, Telefon Önerileri
naysa 4 5 gündür para yatıramıyordum kazı kazan için. Bugünde direkt aplikasyona girilmiyor bir sorun olmaz umarım

Ekler

• Screenshot_20220725-153602_Nays.jpg
    Screenshot_20220725-153602_Nays.jpg
    163.3 KB · Hit: 26

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,183
İsim
SEYF
Bir hafta önce bütün parayı çekmiştim. Bekleyelim bakalım

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Uygulama zaten 4-5 gündür problemliydi. Bugünde bakiye silme hataları meydana geldi. 1-2 gün problemler çözülünce kaldığı yerden devam edilir. Yeni bir uygulamada bunların olması normal. Ama düzeltilemezse o zaman problem olur ve kullanıcı kaybederler.

Ryrel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Arda Salim
İşBankası'nın yeni çıkarmış olduğu Nays uygulamasından ve ayrıcalıklarından bahsedeceğim.

NAYS Nedir?
İşBankası'nın yeni çıkarmış olduğu finans uygulaması (papara/ininal gibi)

NAYS ile Para Kazanma
Aşağıya kendi referans linkimi koyuyorum. Referans sistemi ayrıcalıklarından aşağıda bahsettim, ama ilk önce kayıt olalım. Aşağıdaki linkten uygulamayı indirip kayıt olabilirsiniz.
Kayıt olduktan sonra, herhangi bir banka hesabı/kartından 1 TL yükleyelim.Alıntıyı görüntüle
Yükledikten sonra üstte gördüğünüz gibi hediye olarak 10 TL bakiye cüzdanımıza yüklenecek. Bu hediye ilk işleminize özeldir. Yani her yüklemede 10 TL hediye vermeyecek, fakat 1-50TL arasında bakiye kazanabileceğiniz Kazı Kazan oynama hakkınız olacak.

NAYS Kazı Kazan ile Para Kazanma
Her gün tek seferlik Kazı Kazan oynama hakkınız bulunur. Nays ile yaptığınız işlemlerde bu oyunu oynama hakkı kazanırsınız. Örneğin her gün 1TL yükleyerek bu oyunu oynayabilirsiniz.
Kazı Kazan oyunu size 4 adet kutu verir. Bu kutuların hepsini kazarsınız ve 3 aynı kartta yazan miktar bakiyenize eklenir (4 Karttan 3'ü mutlaka aynı oluyor). Örneğin 4 kutudan 3'ünde 25TL çıkarsa, bu miktar bakiyenize eklenir.
Bu oyun ile 1-50TL arasında bakiye kazanabilirsiniz. Her gün 1TL yükleyerek oynarsanız zarara girmeden kazanırsınız.Alıntıyı görüntüle

NAYS Referans Üzerinden Para Kazanma
Alıntıyı görüntüle
Buradaki megafon ikonuna basın ve davet et butonuna basın.
Sizin referans linkiniz üzerinden kayıt olan her kişi için 10TL kazanacaksınız.
Referans linkinizle maksimum 10 kişi kayıt olabilir. 10. kişiden sonraları için ödeme yapılmayacaktır.
Dileyen insanlar kendi referans linkini bu konu altında paylaşıp birbirlerine destek olabilir.

NAYS Ayrıcalıkları
-Trendyol'da %10 indirim. Rehbere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. (Yemeksepeti, istanbulkart gibi yerler de eklenecek)
-7/24 Ücretsiz para transferi.
-Kullandıkça hediye para kazanma (Kazı kazan)
-Tamamen ücretsiz.
-İlk işleme özel 10TL
Yakında esnek ödemeyle Nays üzerinden borç alma sistemi de getirecekler. Henüz yeni bir uygulama olduğu için eminim daha birçok güzel özellik gelecektir.
*Henüz fiziksel bir kartı bulunmuyor. (yakında gelecek)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her türlü sorunuzu bu konu altında cevaplamaya çalışacağım. Yapamayan olursa buraya yazabilir.

NAYS İletişim
hocam bu kazı kazanda gelen paranın minimumu kaç TL? 1 TL veriyor mu mesela

Enco

80+ Silver
Ne kadar sıkıntılı uygulama ya kart ile alışveriş yapacaktım sim değişmiş uyarısı aldım sms göndermedi

payne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Soner Payne
hocam bu kazı kazanda gelen paranın minimumu kaç TL? 1 TL veriyor mu mesela
min. 1tl

Ne kadar sıkıntılı uygulama ya kart ile alışveriş yapacaktım sim değişmiş uyarısı aldım sms göndermedi
hocam 5 gündür uygulamada çok fazla sıkıntı var.

naysa 4 5 gündür para yatıramıyordum kazı kazan için. Bugünde direkt aplikasyona girilmiyor bir sorun olmaz umarım
iş bankası'nın uygulaması. İçiniz rahat olsun.

Top Bottom