Neler Yeni

Ana Konu 💸İş Bankası'nın Kazandıran Uygulaması NAYS🔥

Emir.jk

80+ Bronze
İşBankası'nın yeni çıkarmış olduğu Nays uygulamasından ve ayrıcalıklarından bahsedeceğim.

NAYS Nedir?
İşBankası'nın yeni çıkarmış olduğu finans uygulaması (papara/ininal gibi)

NAYS ile Para Kazanma
Aşağıya kendi referans linkimi koyuyorum. Referans sistemi ayrıcalıklarından aşağıda bahsettim, ama ilk önce kayıt olalım. Aşağıdaki linkten uygulamayı indirip kayıt olabilirsiniz.
https://naysapp.tr.go.link/?adj_t=gro6z40&label=64f682ff-0bcf-44ff-9ea7-abc49184b566
Kayıt olduktan sonra, herhangi bir banka hesabı/kartından 1 TL yükleyelim.Alıntıyı görüntüle

Yükledikten sonra üstte gördüğünüz gibi hediye olarak 10 TL bakiye cüzdanımıza yüklenecek. Bu hediye ilk işleminize özeldir. Yani her yüklemede 10 TL hediye vermeyecek, fakat 1-50TL arasında bakiye kazanabileceğiniz Kazı Kazan oynama hakkınız olacak.

NAYS Kazı Kazan ile Para Kazanma
Her gün tek seferlik Kazı Kazan oynama hakkınız bulunur. Nays ile yaptığınız işlemlerde bu oyunu oynama hakkı kazanırsınız. Örneğin her gün 1TL yükleyerek bu oyunu oynayabilirsiniz.
Kazı Kazan oyunu size 4 adet kutu verir. Bu kutuların hepsini kazarsınız ve 3 aynı kartta yazan miktar bakiyenize eklenir (4 Karttan 3'ü mutlaka aynı oluyor). Örneğin 4 kutudan 3'ünde 25TL çıkarsa, bu miktar bakiyenize eklenir.
Bu oyun ile 1-50TL arasında bakiye kazanabilirsiniz. Her gün 1TL yükleyerek oynarsanız zarara girmeden kazanırsınız.Alıntıyı görüntüle

NAYS Referans Üzerinden Para Kazanma
Alıntıyı görüntüle
Buradaki megafon ikonuna basın ve davet et butonuna basın.
Sizin referans linkiniz üzerinden kayıt olan her kişi için 10TL kazanacaksınız.
Dileyen insanlar kendi referans linkini bu konu altında paylaşıp birbirlerine destek olabilir.

NAYS Ayrıcalıkları
-Trendyol'da %10 indirim. (Yemeksepeti, istanbulkart gibi yerler de eklenecek)
-7/24 Ücretsiz para transferi.
-Kullandıkça hediye para kazanma (Kazı kazan)
-Tamamen ücretsiz.
-İlk işleme özel 10TL
Yakında esnek ödemeyle Nays üzerinden borç alma sistemi de getirecekler. Henüz yeni bir uygulama olduğu için eminim daha birçok güzel özellik gelecektir.
*Henüz fiziksel bir kartı bulunmuyor. (yakında gelecek)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her türlü sorunuzu bu konu altında cevaplamaya çalışacağım. Yapamayan olursa buraya yazabilir.

NAYS İletişim

Ekler

• Screenshot_2022-06-29-16-39-37-019_com.nextcx.nays.jpg
    Screenshot_2022-06-29-16-39-37-019_com.nextcx.nays.jpg
    268.2 KB · Hit: 58

Mithril

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
749
İsim
Muhammet Kürkçü
Kazı kazanmı bu nasıl aktif oldu?

Mithril

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
749
İsim
Muhammet Kürkçü
Arkadaşlar benim linkimden kayıt olan arkadaşlara 3 tl yi geri atıcağım paparadan haberiniz olsun ulaşmanız yeterli

Jakrace

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Aykut Elmas
destek olmak isteyen varsa :

Sen de Nays indir, her an ücretsiz para gönder/al, kullandıkça nakit para kazan, alışveriş fırsatlarını yakala.

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,054
İsim
Muhammet Trabzon
Çok para atmayın hesabınıza. Bazen uygulama hatâ veriyor ve paranız içeride kalıyor. 1₺ atın, günlük kazı kazan oyunu için.

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Anonim

payne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Soner Payne

yorumsizdeTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Hocam ben kullanmadım bilmiyorum o yüzden. Konu sahibini etiketleyip sorabilirsin.
Kayıt olursan benim linki kullanir misin kayıt olan herkese kazı kazan da sayarsak 15-20 lira veriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni kayıt olacaklar için benim linkden olabilirsiniz

Top Bottom