Neler Yeni

Çözüldü✓ İşlemci almak istiyorum, AMD i*rail'i destekliyor mu?

MsGrkm06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar i7 3770'im var ama yükseltmek istiyorum. İntel milyar dolarlık tesis kuruyor i*rail'de... Amd boykot ürünleri arasında yer alıyor mu? Eğer almıyor ise İntel'den Amd'ye geçerken bilgisayarın hangi parçalarını sıfırdan değiştirmek zorundayım. Ben sadece işlemci ve doğal olarak anakart değişiyor diye biliyorum. Ramler vs. değişecek mi? Teşekkürler, Hayırlı Ramazanlar!
Bu siteyi kullanabilirsiniz AMD boykot değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Çağatay
Parası ödenmiş filan demişsin ama satın alırsan eğer ürün biter ve yerine yenisini alırlar ama almassan yerine almazlar ve para kzanamazlar bu kadar basit avrupalıların yaptığını yapamıyoruz gerçi şimdi onlarda boykot ediyor diye burda oy veriyodur filan neyse boşver sizzin gibileri sayesinde bu küçücük ülke koca dünyayı yok sayabiliyor.
Devletler arasında ticaret devam ediyor sorunsuz bir şekilde. Napıcaksın vergi vermeyi mi bırakıcaksın? Boykot dediğiniz şey tamamen boş. Mercedes bağış yaptı İsrail'e kimsenin sesi çıkmadı da yok kolaymış yok starbucks falanmış saçma sapan işler.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,367
İsim
Selim
Elin gavuru boykot ediyor bizim kiler tapıyor 😄 boygottt otmoyomm cokkk hovlooo oloyommmm 👽

predator

80+ Silver
Bu siteyi kullanabilirsiniz AMD boykot değil.
Amd'de İntel'de boykot ürünüdür siz pc kullanmayında kurtulalım sizden.

WanteD42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Burhan uzuntarla
Coluk cocuk dolu heralde burasi. Adam hakli bir soru sormus. Tebrik ederim. Beyni olan anlar.
Ben hic arastirmadim yanlis bilgi vermek istemiyorum. İns degldir cnku amd gecicem bende tabi para olursa 😁

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Gorkem Yavuz
Arkadaşlar i7 3770'im var ama yükseltmek istiyorum. İntel milyar dolarlık tesis kuruyor i*rail'de... Amd boykot ürünleri arasında yer alıyor mu? Eğer almıyor ise İntel'den Amd'ye geçerken bilgisayarın hangi parçalarını sıfırdan değiştirmek zorundayım. Ben sadece işlemci ve doğal olarak anakart değişiyor diye biliyorum. Ramler vs. değişecek mi? Teşekkürler, Hayırlı Ramazanlar!
Koca ülke bizim yaptığımız kısıtlı vizyoner görüşlü boykotumuzla yerin dibine girmicek hocam. Ayrıca direkt İsrail ürünlerini kullanmak istemiyorsanız elektronik aletlerinizi atın, yediğiniz şeylerin %60'ını atın. Kullandığınız deterjanların %70'ini almayın. Onlar heryerdeler nasıl ABD heryerdeyse. AM4 yada AM5'e geçin, geçerken yeni anakart, işlemci, ram gerekecek. O yüzden lga1700 bir anakart ve 12. Yada 13. Nesil bir işlemci, ddr4 veya ddr5 ram almanız, PSU'nuzu 650w yapmanız ve ekran kartınıda bütçe söyleyip önerilenlersen seçip alırsanız sorun kalmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kola alıp sokağa dökmeye devam mı?
Tabi devam edicekler hocam şaşar mı?

Devletler arasında ticaret devam ediyor sorunsuz bir şekilde. Napıcaksın vergi vermeyi mi bırakıcaksın? Boykot dediğiniz şey tamamen boş. Mercedes bağış yaptı İsrail'e kimsenin sesi çıkmadı da yok kolaymış yok starbucks falanmış saçma sapan işler.
Haklı yorum.

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,112
İsim
Berk
Arkadaşlar 😂 kapitalist bir dünya sisteminde burayı bir kenara bırak 100 ülke de boykot yapsa bir şey değişmez. Mastercard ve visa hesapları hepimizin var konu kapalı. Bu sen troy kullanıyor olabilirsin konu bu da değil. Troy da belli bir komisyon ödüyor çünkü sistem onların, onlara entegre olmak zorundalar. Dünyanın her ülkesinde, o ülkenin paraları karşılıksız basılıyor. 100₺ ürün alıyorsun bunun bir miktarı kesintiye uğruyor. Sistem böyle çalışıyor. Eğitim sisteminde de sizlere ee işte adamlar zamanında yapmış patenti almış yapcak bir şey yok sözde eşitlik kavramı öğretiyorlar. Sözüm kıssadan hisse eğer gerçekten amacınız boykot uygulamaksa bu ödeme sistemleri dışında(kredi kartı, banka kartı, iban kısaca hepsi) sadece nakit para kullanın. Aaa ama işte bu nokta da sistem öyle yapılmış ki nakit para yok.. çünkü bu bir kısır döngü.. Yoksa sen hala o markayı almayım bu markayı almıyım diye gezer durursun.

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
selams
Psu na kadar hepsi israilci bu yuzden ben filistine boykot uyguluyorum gunluk 2.5litre kola iciyorum intel islemci kullaniyorum

laqq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
umut
Ramazan Ramazan birbirimizi üzmeyelim. Ben boykot'un sapa sağlam bir şey olduğunu düşünüyorum ve uyguluyorum. Zaten 3770 in üstüne çıkarken ddr4 rami değiştirmeye gerek yok. Almayı düşündüğüm işlemci için... Teşekkürler cevabın için!

boykottan önce aldım. windows pc var çöpe atıyım o zman. telefon android uzaya atıyım o zmn. alternatifi var ise alternatifine yönelirim
at kanka madem boykotcusun telefon vs hicbisey kullanma delikanliysan

Top Bottom