Neler Yeni

İşlemci Boşta 70 derece

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,816
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
bunun yapabilmek için herhangi bir rehber önerebilir misin güvenebilir ben bulamadım. ve sağlıklı bir işlem mi? diğer parçalar zarar görmesin? @Abdullah Hacıgül
Daha önce bu konu ile ilgili bir rehber ile karşılaşmadım. Evet son derece sağlıklı bir işlem, diğer parçaların zarar görme ihtimali yok.
İstersen biosa girdikten sonra fotoğrafını at ve adım adım nerelere tıklayacağını göstererek anlatayım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Yusuf İlker Duman
Zamanın varmı acaba bir video buldum doğru mu yaptıkları diye bakabilir misin seni yormasam ordan yapsam?

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
Bir çok kişinin karşılaştığı bir sorun. Sebebi ise biosun fazla voltaj veriyor. Biosa gir ve işlemciye kaç V verildiğine bak, sıcaklıklara bakılırsa tahminen 1.4V verilmiş. Onu 1.2 yap ve kaydedip çık.
Yok be arkadaşım benim işlemci de 3600 voltajı 1.3' düşürdüm CPB'u kapattım sabit 3600 MHZ de çalışıyor oyun falan da oynamıyorum Darkın 100 TDP li kule soğutucusu var sadece tarayıcı açık değerler bu şekilde. Benim anlamadığım bazı 3600 ler fazla ısınmıyor yoksa biz fason işlemci mi aldık
:)
Ekran Alıntısı.PNG

Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim de böyle cs deyim 80e fırlıyor
ilk aldığım gibi msı afterburneri çalıştıramamıştım bu sabah bi baktım 80 e çıkıyo gta v de normal de sonra cs ye baktım orda da 80 stok soğutucu ve el capitan?
Bu işlemci stok soğutucuyla olmaz.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,816
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
Discord
Emir Aydın#8540
Zamanın varmı acaba bir video buldum doğru mu yaptıkları diye bakabilir misin seni yormasam ordan yapsam?
Bu şekilde de bir yöntem varmış, görüldüğü üzere işe yarıyor. O şekilde yapabilirsin.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,816
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
Discord
Emir Aydın#8540
Çok saol, ben pek anlamıyorum ve korkuyorum ilk kez bir sistem aldım ve başıma bir şey gelsin istemiyorum. Dolayısıyla çok sordum kusura bakma
Estağfurullah tabi ki soracaksın, o kadar para vermişsin ve hakkında hiç bilgi sahibi olmadığın bir işlem yapacaksın :)
Korkmanı gerektirecek bir durum yok. 38 yazıp kapatacaksın, videoda görüldüğü üzere hiç bir sorun ortaya çıkmıyor.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bir çok kişinin karşılaştığı bir sorun. Sebebi ise biosun fazla voltaj veriyor. Biosa gir ve işlemciye kaç V verildiğine bak, sıcaklıklara bakılırsa tahminen 1.4V verilmiş. Onu 1.2 yap ve kaydedip çık.
(y)

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
bu sorun bende de var Wraith prism ile 46 ile 53 arasında dolaşıyor zaten fan sesi artmaya başladı bir kaç gündür

wraith Prism ile biraz daha düşmesi gerekmiyor mu ?

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,816
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
Discord
Emir Aydın#8540
bu sorun bende de var Wraith prism ile 46 ile 53 arasında dolaşıyor zaten fan sesi artmaya başladı bir kaç gündür

wraith Prism ile biraz daha düşmesi gerekmiyor mu ?
Bu videodaki gibi yaparak daha da düşürebilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,501
Üyeler
149,740
Son üye
Erwin Pasha
Top Bottom