Neler Yeni

İSS Anketi - Sizce Hangi Firma?

Sizce hangi İSS daha fiyat/performans hizmet veriyor?

• Türk Telekom

Oylar: 11 10.4%
  • Superonline

Oylar: 12 11.3%
  • VodafoneNET

Oylar: 1 0.9%
  • TürkNet

Oylar: 29 27.4%
  • Comnet

Oylar: 13 12.3%
  • Gibirnet

• Poyraznet

Oylar: 2 1.9%
  • Millenicom

Oylar: 8 7.5%
  • Kablonet

Oylar: 6 5.7%
  • Netspeed

• Oy kullanan toplam üye
    106

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
Çevremde kullanan birinden yorum almadım, forumda olumsuz yorum yapanlar da kullanmamış kendi deneyimlerini değil duyduklarını paylaşıyoarlar
Taahtüsüzlüğün özgürlüğü burdan geliyor zaten çocuk oyuncağı gibi memnun olmadığım yerden vazgeçip kafamı farklı bir yere çevirebileceğim
Bunu yapacak vaktim var :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türk Telekomun parasına değdiğini düşünmüyorum
evet haklısınız ama başka bir marka denemediğim için bende net bir şey diyemiyorum çünkü internet kesintisi olsun tam hız olsun ping olsun bunlar benim için önemli şahsen 50 lira fazla veriyim uğraşmıyım anlamında.

Feignclound

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Mehmet Ali
Sadece FP'ye bakarsak en mantıklısı Superonline gibi. 250 TL türknete verip 100Mbps alacağıma 260 TL Superonline'a verip 200Mbps alabiliyorum şuan. Taahhütlü.
Bu mantıklı mı hocam ? Millenicom kullanıyorum , şuan 100mbps VSDSL'e 179,90 ödüyorum. Binada SOL fiber var.

etnetalw

80+ Bronze
Çevremde kullanan birinden yorum almadım, forumda olumsuz yorum yapanlar da kullanmamış kendi deneyimlerini değil duyduklarını paylaşıyoarlar
Taahtüsüzlüğün özgürlüğü burdan geliyor zaten çocuk oyuncağı gibi memnun olmadığım yerden vazgeçip kafamı farklı bir yere çevirebileceğim
Bunu yapacak vaktim var :)
Tahhüütsüz demek 1 gün sonra cıkabileceğin anlamında gelmektedir. Fakat tahhüütsüz de özgürlük yok 3 ay tutuyorlar seni :) Tabi buna razı isen değiştir dur firma

Scofied69

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
scofied61
Tahhüütsüz demek 1 gün sonra cıkabileceğin anlamında gelmektedir. Fakat tahhüütsüz de özgürlük yok 3 ay tutuyorlar seni :) Tabi buna razı isen değiştir dur firma
Vaktim var diyorum hocam aylarca tahaaüt beklemişim 3 ay mı bekleyemeceğim hizmeti kapatır yenisini bağlatırım buna da kısıtlaman varmı

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer Keskin

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Muhammed Berat Yörük
o sırada kablonetin hızını bilmeyen forum kullanıcıları olur gibi 😀😀

ankarada nato yolunda yaşıyorum internetim kablonet ve daha bundan daha hızlı bi internete sadece odtüde denk geldim 👍

Scofied69

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
scofied61
o sırada kablonetin hızını bilmeyen forum kullanıcıları olur gibi 😀😀

ankarada nato yolunda yaşıyorum internetim kablonet ve daha bundan daha hızlı bi internete sadece odtüde denk geldim 👍
Sadece Türk Telekom altyapısı varsa? mesela ben benim bölgemde sadece vdsl altyapısı var alabileceğim en fazla 100

Ve ben hızdan daha çok pinge önem veriyorum

Son düzenleme:

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Muhammed Berat Yörük
Sadece Türk Telekom altyapısı varsa? mesela ben benim bölgemde sadece vdsl altyapısı var alabileceğim en fazla 100

Ve ben hızdan daha çok pinge önem veriyorum
dostum valorantı 7-8 pingle oynuyorum ve bulunduğum yerde altyapısı var sanırım 1000mbps hızı kullandığım internetin

Top Bottom