Neler Yeni

İSS Değiştirmeli Miyim?

woutahmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ahmet Burak
Sağlayıcım Türk telekom, hız problemi yaşıyordum müsteri hizmetlerini aradım hattımın 16mbps oldugunu düşuk seviyede olduğu icin bunun normal olduğunu söylediler modem DSL destekli. Binanın 84 mbps`a kadar desteklediğini söylediler yüksletirsem 2-14 gun interneti kullanamayacagimi soyledi. Binaya fiber internet geldi geçmeli miyim geçerken hizi yükseltip mi geceyim yoksa başka bir İSS`ye mi geçmeliyim nasıl bir yol izlemeliyim yardımci olursaniz sevinirim. Hayırli Forumlar.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,059
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Eğer fiber geldiyse tabikide fibere geçmelisin 16mbps artık yetmesi çok zor.

woutahmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ahmet Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer fiber geldiyse tabikide fibere geçmelisin 16mbps artık yetmesi çok zor.
Şu an 16mbps fibere geçince artis olur mu bunu soylemem mi lazım binanın desteklediği hiza ulaşmasi icin.

etnetalw

80+ Bronze
Sağlayıcım Türk telekom, hız problemi yaşıyordum müsteri hizmetlerini aradım hattımın 16mbps oldugunu düşuk seviyede olduğu icin bunun normal olduğunu söylediler modem DSL destekli. Binanın 84 mbps`a kadar desteklediğini söylediler yüksletirsem 2-14 gun interneti kullanamayacagimi soyledi. Binaya fiber internet geldi geçmeli miyim geçerken hizi yükseltip mi geceyim yoksa başka bir İSS`ye mi geçmeliyim nasıl bir yol izlemeliyim yardımci olursaniz sevinirim. Hayırli Forumlar.
Türktelekom pahalı ve önermem hocam.
Göknet altyapı sorgulama yaparmısınız

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,059
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Şu an 16mbps fibere geçince artis olur mu bunu soylemem mi lazım binanın desteklediği hiza ulaşmasi icin.
Demek istediğin şeyi anlamadım altyapı sorgulaması yap eğer fiberin varsa geçebilirsin ve geçmelisin.

woutahmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ahmet Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekler

• 20230527_155619.jpg
    20230527_155619.jpg
    3.9 MB · Hit: 34

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
İnterneti ne için kullandığınızı ve yaşadığınız şehri de paylaşırsanız daha makul önerilerde bulunulabilir.
Ben de bu bilgiler ışığında öneride bulunmak isterim :)

woutahmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ahmet Burak
İnterneti ne için kullandığınızı ve yaşadığınız şehri de paylaşırsanız daha makul önerilerde bulunulabilir.
Ben de bu bilgiler ışığında öneride bulunmak isterim :)
Kütahya/Merkez

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Kütahya/Merkez
GIBIRNet önerebilirim eğer oyun oynuyorsanız ping konusunda pişman etmeyecektir,
Bölgenizde fiber dönüşüm varsa (Türk Telekom altyapısı için) ücretsiz kurulumu da sağlarlar.
Genel olarak bir problem yaşayacağınızı da sanmam, kendim 2 yıldır kullanıyorum memnunum.

woutahmet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ahmet Burak
GIBIRNet önerebilirim eğer oyun oynuyorsanız ping konusunda pişman etmeyecektir,
Bölgenizde fiber dönüşüm varsa (Türk Telekom altyapısı için) ücretsiz kurulumu da sağlarlar.
Genel olarak bir problem yaşayacağınızı da sanmam, kendim 2 yıldır kullanıyorum memnunum.
Normalde internet hızıni falan umursamiyordum yeni pc alınca oyunlarda ping sorunu oluşmaya başladı. Bakacağım önerine.

PowerXitinia

80+ Bronze
binanın desteklediği en yüksek altyapı türüne ve en yüksek hıza geç bence faydasını görürsün

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,336
Üyeler
142,897
Son üye
Yoqsa
Top Bottom